koşuyolu rezonans

+90 216 545 45 55

Yiyerek Zayıflama Gerçek Mi? Yoksa Sadece Bir Hayal Mi?
  1. Home
  2. Koşuyolu Rezonans
  3. Yiyerek Zayıflama Gerçek Mi? Yoksa Sadece Bir Hayal Mi?

Yiyerek Zayıflama Gerçek Mi? Yoksa Sadece Bir Hayal Mi?

Sağlıklı bir şekilde kilo verme, kilolu insanların sürekli araştırdığı bir konudur. Kişiler bu konuda araştırma yaparken birçok yöntem ile karşılaşmaktadır. Bu yöntemlerden birisi yiyerek zayıflama yöntemidir. Ayrıca fazla kiloya sahip insanlar farklı ilaçlar kullanarak zayıflamaya çalışır. Bunun yanında egzersiz yapar veya farklı diyetler uygularlar.

Günümüzde ise uygulanan çok ilginç bir zayıflama tekniği bulunmaktadır. Bu tekniğe rezonans terapi denilmektedir. Koşuyolu Rezonans bünyesinde uygulanan rezonans tedavi yöntemi sayesinde kişi sağlıklı şekilde kilo vermeye başlayabilir.

Rezonans tekniği fazla yemek yiyenleri bu alışkanlıklarından kurtaracak etkili bir yöntemdir. Kişinin yaşadığı yeme bozukluğunun üstesinden gelmek amacı ile kullanılan tedavi, kişinin tamamen sağlıklı kilo vermenizi sağlar. Ayrıca bu tedavi sayesinde kişi yiyerek zayıflama konusunda da başarılı olur. Tedavi süresince kişi şeker ve karbonhidratlı ürünlerden uzak kalarak zayıflar.

Rezonans Tedavisi ile Yiyerek Zayıflama Arasındaki İlişki Nedir?

Rezonans tedavi ile yiyerek kilo verme arasındaki en büyük ilişki, kişi bu tedavi sonrası vücudu için yararlı gıdaları alarak zayıflamaya başlayabilir. Bu tedavi ile zarar veren besinlerden ve maddelerden uzak durmak mümkündür.

Kişi sadece vücudu için olumlu katkı sağlayan ürünleri tüketmeye başlayabilir. Çünkü rezonans tedavi sonrası kişi vücuduna zarar veren ve kilosunu artıran yiyeceklere karşı ilgisiz olacaktır. Daha doğrusu kişinin fazla yemesine neden olan moleküller doğru frekansta çalışmaya başlayacaktır.

Bu durumda aslında çok mümkün görünmeyen yiyerek zayıflama yöntemini uygulamak daha kolay olacaktır. Kişinin bünyesi bu tedavi sayesinde şeker ve karbonhidrat ürünlerinden uzak kalır. Vücut tedavi süresince şeker ve karbonhidratlı gıdalara karşı gelen bir içgüdü oluşturur.

Karbonhidrat ve Şeker İsteğine Hâkim Olmak

Karbonhidrat ve Şeker İsteğine Hâkim Olmak

Rezonans tedavisi tıpkı yiyerek kilo verme yöntemine benzer bir yöntemdir. Uygulanan cihaz ile hasta şekerli gıdalardan uzak kalarak herhangi bir dürtü hissetmiyor. Bu sayede sağlıklı şekilde kilo vermiş oluyor. Ayrıca seanslarda hastaya tokluk hormonu da enjekte ediliyor. Bu sayede hasta hem tok olup hem de kilo vermeye başlıyor.

Buna ek olarak uygulanan bu tedavide sadece yeme bozukluğu değil, kişinin sahip olduğu bazı metabolizma sorunlarına da yardımcı olan bir tedavidir. Bu tedavi yönteminde hastanın tamamen karbonhidrat ve şeker isteğine hâkim olması hedefleniyor. Rezonans cihazı ile uygulanan işlemde hasta hem kontrol altında hem de sağlıklı besinleri tüketmeye başlıyor.

Yiyerek Zayıflamaya Yeni Bir Işık Getiren Yöntem

Kısa sürede istediğiniz bedene sahip olmanız için yiyerek zayıflama tedavisine yeni bir ışık getiren rezonans tedaviyi deneyebilirsiniz. Uygulanan ilk seanstan sonra yemek yemenizde büyük oranda bir azalma fark edeceksiniz. Bunun asıl nedeni ise vücuda beyin dalgaları yolu ile gönderilen tokluk hissidir.

Bu sayede hasta herhangi bir ilaç kullanmadan, sadece şekerli ve karbonhidrat içerikli besinlerden uzak kalarak kilo vermeye başlayabilir. Uygulanan sonraki seanslarda ise belli oranda yiyecekten uzak kaldığınızı fark edeceksiniz. Makarna, çikolata, hamur işleri gibi pek çok ürün artık tam olarak size cezbedici gelmeyecek. Yani bedeninizde diyet yapıyor gibi bir his olmadan yediğiniz ürünlerin azaldığını fark edeceksiniz.

Rezonans Tedavisinin Metabolizma Üzerindeki Etkileri Nelerdir?

Rezonans Tedavisinin Metabolizma Üzerindeki Etkileri Nelerdir?

Kilolu hastaların yiyerek zayıflama konusuna çok uzak olduğunun farkındayız. Ancak rezonans tedavisi ile bu durum mümkündür. Tedaviyle hasta metabolizmasının istediği kadar yemeye eğilimli olacağından uygulanan tedavi ile kısa sürede kilo verebilir. Ayrıca bu tedavi sayesinde hastanın metabolizması hızlanarak daha hızlı şekilde kilo vermesini sağlayacaktır.

Bu tedavi sayesinde özellikle göbek ve bacak kısmında oluşan yağlara kadar vücudunuzun inceldiğini hissedebilirsiniz. Yeme bozukluğu yaşayan hastalara özel olarak uygulanan bu tedavi sizlere hem sağlıklı kilo vermeyi hem de yeme bozukluğunuzu düzeltmeyi amaçlar. Bununla birlikte bölgesel incelme içinde uygulanan bir tedavi yöntemidir.

Rezonans Tedavisinin Kilo Verme Dışında Etkileri Var Mıdır?

Rezonans tedavi ile hasta kilo verme konusunda sorun yaşamadan kısa sürede tedavinin etkilerini görür. Yiyerek zayıflama gibi farklı diyet programları sizlere belli bir süre için kilo verme imkânı sunar. Ancak diyet bırakıldığı zaman hasta tekrar kilo almaya devam edecektir.

Özellikle yeniden kilo almanın önüne geçmek için rezonans tedavi ile zayıflama önerilir. Bu tedavinin sonuçlanması ile hastada büyük oranda şeker ve karbonhidrat isteksizliği oluşur. Bu sayede ömrü boyunca bu ürünlerden uzak kalarak tekrar alınan kiloların önüne geçecektir.

Ayrıca bu tedavi metodunun sadece zayıflama değil, metabolizma hızlandırma gibi pek çok olumlu etkisi bulunur. Uygulanan seanslar sonrası hasta hayatına kaldığı yerden ve hiç bir gıdayı kendine kısıtlamadan yaşamına devam eder.

Rezonans Tedavisi Kaç Seansta Uygulanıyor?

Rezonans Tedavisi Kaç Seansta Uygulanıyor?

Rezonans tedavi süreci ilk başlarda yiyerek zayıflama yöntemine benzer olarak ilerliyor. Ancak ilk seanstan itibaren kişide büyük oranda şeker ve karbonhidrat isteksizliği görülüyor. Genel olarak 2, 4 ve 8 seans sonrası kişi istediği görünüme sahip olabiliyor. Hastanın sahip olduğu kilo ve yağ oranına göre seans sayısı belirleniyor.

Her seans sonrası yeme bağımlığının azaldığı görülüyor. Ayrıca seans sonrası büyük oranda kilo kaybı hastada gözlemlenir. İlk iki seans süreci bir hafta ara ile yapılırken diğer seansların aralığı belli oranlara bağlı olarak değişiyor. Hastada çok fazla kilo kaybı yaşanır ise bu durumda seans aralığında süre uzatılır.

Rezonans Tedavisinin Seansları Nasıl Uygulanıyor?

Rezonans Tedavisinin Seansları Nasıl Uygulanıyor?

Rezonans tedavisinde en dikkat edilen nokta hastanın yiyerek zayıflama yöntemine alışma durumudur. Hasta bu tedavi sonrası herhangi bir öğün atlamadan istediğini tüketebilir. Seans sonrası kişide belli oranda bir iştahsızlık meydana gelir. Buna ek olarak seans süresi yaklaşık olarak 50 dakika sürmektedir.

Hasta bu süre boyunca herhangi bir acı veya duygu hissetmeden dinlenebilir. Acısız ve ağrısız geçen bu süreç boyunca beyin frekanslarınıza rezonans cihazı aracılığı ile tokluk hormonu gönderiliyor. Seans sonrası hastada büyük oranda iştahsızlık ve yeme bozukluğundan uzak durduğu görülüyor. Hasta bu sayede sağlıklı bir süreçle kilo vermeye başlar. Ardından kişi yiyerek zayıflama yönteminde olduğu gibi bünyesi için yararlı besinleri tüketerek kilosunu korur.

Yiyerek Zayıflama Yöntemine Yardımcı Olan Tedavi Yöntemi

İdeal kilonuzu elde etmek için yiyerek zayıflama yöntemine başvurmak isteyebilirsiniz. Bu konuda size yardımcı olacak tedavilerin başında rezonans tedavisi yer alır. Bu tedavi ile şeker ve karbonhidrat içerikli tüm gıdalardan uzak durmanız hedeflenir. Ancak bu tedaviye başvurmadan önce bazı durumlara dikkat etmeniz tedavinin işe yaraması konusunda size yardımcı olacaktır. Hastaya tedavi öncesi bir in tolerans gıda testi yapılır.

Bu test laboratuvar ortamında değil hastanın üzerinde yapılarak vücudun vereceği tepkilere göre hareket edilir. Bu test ile hastanın hangi gıdalara tepki verdiği ortaya çıkar. Bu testin yapılması zorunlu değildir. Ancak sağlıklı kilo verme konusunda tamamen başarıya ulaşmak isteyenlere önerilir. Bu testin dışında ise genel olarak şekerli gıdalara dikkat etmeniz önerilir.

Rezonans Tedavi Sonrası Nelere Dikkat Edilmelidir?

yiyerek zayiflama

Rezonans tedavi ilk aşamada hemen kendini belli eden bir tedavidir. İlk seans sonrası kişi vücudunda büyük oranda bir iştahsızlık fark eder. Sonraki seanslarda ise şekere ve karbonhidrata olan bağımlılığı tamamen yok olması hedeflenir. Bu tedavi sayesinde hasta yiyerek zayıflama diyetlerindeki gibi kendini baskı altında hissetmez.

Özellikle sağlıklı beslenme konusunda size büyük yardımı olacak bu tedavi ile kısa sürede metabolizma dengesini de sağlamanız mümkündür. Ayrıca pek çok hastada düzenli beslenmenin yanı sıra düzenli uyku alışkanlığı edildiği de görülmüştür. Tedavi sonrası şekerinizin düşmesi gibi sorunlar söz konusu değildir. Hissettiğiniz olumsuz bir durumda ise hemen doktorunuza danışmanız önerilir.

Bu gönderiyi paylaş

Leave a Reply

Bize Ulaşın

+90 216 545 45 55

Randevu Oluşturun

CAPTCHA image

Bu, spam’ı önlememize yardımcı olur, teşekkür ederiz.

Son Yazılar

Bize Ulaşın

+90 216 545 45 55

error: İçerik Koruması