koşuyolu rezonans

+90 216 545 45 55

Zayıflama – Sağlıklı Kilo Verme

  1. Home
  2. Hizmetlerimiz
  3. Zayıflama – Sağlıklı Kilo Verme

Bize Ulaşın

+90 216 545 45 55

240+

Mutlu Danışan

Zayıflama - Sağlıklı Kilo Verme

Sağlıklı zayıflama, kilo sorunu yaşayan her kişinin gerçekleştirmek istediği bir yöntemdir. Sağlıklı bir şekilde kilo vermek isteyen kişiler diyet, psikolojik tedavi, ilaçlar, spor ve çeşitli çaylar deneyerek kilo vermeye çalışmaktadır. Kimileri bu yöntemlerle kilo vermeyi başarsa da kimileri bir türlü yol kat edemezler.

Bu yöntemleri deneyerek başarılı olamayan kişilere başarı oranı yüksek olan biorezonans tekniğiyle danışanlarımıza yüksek kalitede hizmet veriyor, zayıflama konusunda yardımcı oluyoruz.

Rezonans terapi obezite, duygusal yeme bozukluğu gibi yaşanılan önemli sorunların üstesinden gelmenize büyük ölçüde yarayan önemli bir yöntemdir.

Biorezonans Terapileri ile Sağlıklı Kilo Vermek Mümkün Müdür?

Biorezonans terapileri kişinin bağımlıkların yanı sıra yeme bozukluğuna da son veren bir tedavi biçimidir. Obezite gibi önemli hastalıklarla mücadele etmenizi en kolaya indirgeyen bu yöntem, sağlıklı kilo verme konusunda sizlere yardımcı olmaktadır.

Bu terapi yöntemiyle alkol ve sigara bağımlıklarından kurtulmak için nasıl ki alkol ve sigara maddelerinden uzaklaşmanız sağlanıyorsa, zayıflama konusunda da başta karbonhidrat olmak üzere kilo almanıza neden olan yüksek kaloriye sahip gıdaların bağımlıklarına son vermeye yarayan bir tedavi süreci gerçekleştiriyoruz.

Koşuyolu Rezonans ailesi olarak sizlere son model teknolojik aletlerimizle hizmet vermekteyiz. Sizler de bu tedavi yöntemi ile ilerlemek isterseniz sitemiz üzerinden randevu talebinde bulunabilir, bizlere ulaşıp merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

Kilo Vermemize Engel Olan Rahatsızlıklar Nelerdir?

Biorezonans terapi ile kilo vermek isteyen kişi, bu tedavi sürecine başlamadan kilo verememesinin altında yatan nedenleri kan testleri ve doktor gözetimi altında tespit ettirmeli ve ona göre ilerlemelidir.

Tedavi sürecine girmeden önce sorunların tespit edilmesi, kişinin doğru bir yola girmesini sağlamaya yardımcı olur. Hipotiroid ismi verilen rahatsızlık kişinin yeterli tiroit hormonu üretmemesi sonucu ortaya çıkan bir durumdur. Bu rahatsızlığı yaşayan kişilerde kilo problemi oldukça önemli bir sorun olarak karşımıza çıkar. Bunun yanı sıra insülin direnci, kişinin kilo alma sebepleri arasında yer alan rahatsızlıklardandır. Bu ve bunun gibi birçok rahatsızlık kişilerin kilo verme konusunda zorlanmasının nedenlerindendir. Kişiler sağlıklı zayıflama konusunda bir adım atmadan önce bu konulara dikkat etmeli ve ona göre ilerlemelidir.

Biorezonans Terapi Öncesi Neler Yapılmalıdır?

İntoleransta etkili tedavi yöntemi sunan bu terapi yöntemi öncesinde kişilere gıda intolerans testi yapılır. Bu test laboratuvar ortamında değil, vücudun gıdalara karşı verdiği tepkilere bakılarak yapılan biorezonans terapidir. Bu test sayesinde kişinin hangi besinlere hassasiyeti olduğunu ortaya çıkartır.

Bu testin yapılması zorunlu değildir fakat bu testin yapılması sonucunda sağlıklı kilo verme konusunda kararlı olan bireylere uygulanan biorezonans tedavisinde daha emin adımlarla ilerlemeyi sağlamaktadır.

Biorezonans Terapi Sonrasında Nelere Dikkat Edilmelidir?

Sağlıklı kilo verme adımı attığınız bu yöntem sonrasında vücudunuzda meydana gelen değişiklikleri ilk seans itibariyle fark edebilirsiniz. Net belirtilerini ise tam olarak 2. seans sonrasında yaşarsınız. Bu terapiler sonucunda kişi diyetteki gibi kendini baskı altında hissetmeden kendi iradesiyle daha önce kilo yapan gıdaları artık yemek istemediğini fark edecektir. Bu aşamada diyette olduğu gibi açlık hissi, sinirli olma durumu, şekerinizin düşmesi gibi sorunlarla karşı karşıya kalmayacaksınız. Canınız eskisi gibi size kilo aldıran gıdalar çekmeyecek ve bu durumda hızlı kilo vermenizi sağlayacaktır.

Gerçekleştirilen terapiler kişiye sadece kilo vermede değil seanslar sonucunda rahatlama hissi, düzenli beslenme ve uyuma gibi alışkanlıklar kazandırarak sağlıklı bir yaşam sürmesini de sağlayacaktır.

Sizler de hem sağlıklı bir yaşam sürmek hem de kilo vermek istiyorsanız, bunları yaparken de size zorluk çıkartan diyetler yapmak istemiyorsanız biorezonans tekniğiyle kolayca fazla kilolarınızdan kurtulabilir ve sağlıklı bir yaşama kavuşabilirsiniz. Uzman kadromuz ve alanımızda tecrübeyle sizlere bu konuda en iyi hizmeti vermek adına çalışmalarımıza devam ediyoruz. Sizler de bu konuda yardım almak isterseniz bizlerle sitemiz üzerinden irtibata geçebilirsiniz.

Biorezonans Yöntemi Kimlere Önerilir?

Bu yöntem karbonhidrat ağırlıklı gıdalara düşkün olanlara, iştahını kontrol altında tutamayanlara sağlıklı kilo verme için uygulanan bir tedavi yöntemidir.

Birçok kişi unlu mamullere, karbonhidrata hayır diyemiyor hatta bir süre sonra farkında olmasalar da bu gıdalara karşı bağımlılık yaşıyorlar. Bu nedenle bu terapi bir nevi kişinin iştahını kapatıp bu gıdalara olan düşkünlüklerine son vermeye yaramaktadır.

Çikolata ve tatlılara düşkünlük yaşayanlarda da bu tedavi işe yarar. Kolay bir şekilde çikolata ve tatlı düşkünlüğüne son verilebilir.

Bu tedavi gıdalara düşkünlüğün yanı sıra metabolizma sorunu yaşayanlarda, kolay kolay kilo veremeyen kişilerde, obezite veya kilo vermesine engel olan rahatsızlıklar yaşayan kişilerde kolayca uygulanabilir.

Sık Sorulan Sorular

Biorezonans alternatif ve yardımcı tıpta kullanılan bir terapi tekniğidir. Kısaca vücudun frekanslarını kullanılarak uygulanan bir tedavi yöntemidir. Vücudun genel sağlığının artırılması, bağışıklık sisteminin güçlendirilmesi, hastalıkların tedavisi ve ağır metallerin atılması için kullanılmaktadır. Alkol ve sigara bağımlılığı tedavisi için de uygulanan bir terapi yöntemidir. Kimyasal kullanmayan bu terapi yönteminin popülaritesi ise günümüzde gün geçtikçe artmaktadır.

Doğal bir terapi olarak uygulanan biorezonans iştah azaltır ve böylelikle kilo vermeye yardımcı olur. Kişinin vücudundaki frekansları, biorezonans cihazı ile geri çevirir. Uygulanan bu terapinin başarısı için tedavinin spor ile desteklenmesi önerilmektedir. Ayrıca terapinin başarılı olması uzmanın tecrübesine, verilmesi hedeflenen kilo miktarına göre değişir. Bunun yanında tedavi plan ve süresine göre de değişiklikler göstermektedir.

Bir terapinin ne kadar süreceği hangi sorunun tedavisine yönelik yapıldığına göre değişir. Ancak seanslar genelde 40-50 dakika arası sürmektedir. Seanslar arasında genelde 72 saat ara verilmesi gerekir. Bunun yanında yapılan ilk iki seans sonunda şikayetlerde azalma görülmezse genelde ek seanslar alınması önerilmektedir. Böylelikle sorunun tamamen çözümü sağlanır.

Kan testleri bir hastalığın veya sorunun tespitine yönelik kandaki madde ve bileşenlerin seviyelerinin ölçülmesidir. Biorezonans kan testi de vücuda yük olan ve sağlığı bozan maddeleri tespit etmek için yapılmaktadır. Geniş kapsamlı olan bu test neticesine göre bireye gereken biorezonans terapi planı hazırlanır ve seanslara başlanır.

Bu terapi tekniği, özel olan biorezonans cihazına sahip ve gerekli yetkinliği bulunan uzmanlar tarafından yapılabilmektedir. Birçok hastalık ve soruna sahip kişinin tedavisinde kullanılmaktadır. Bu terapi yöntemi, bağışıklık sistemi düzenleme ve kronik ağrıların tedavisinde faydalıdır. Ayrıca uyku bozuklukları obezite ve bağımlılık tedavisinde başarılı sonuçlar verir. Ancak uygulayıcıların bu terapi konusunda eğitimini tamamlamış ve Sağlık Bakanlığı tarafından belirlenen kriterlere sahip olmaları gerekir.

Bize Ulaşın

+90 216 545 45 55

240+

Mutlu Danışan

error: İçerik Koruması