koşuyolu rezonans

+90 216 545 45 55

Hakkımızda

  1. Home
  2. Kurumsal
  3. Hakkımızda

Hakkımızda Hakkımızda Hakkımızda Hakkımızda Hakkımızda Hakkımızda Hakkımızda lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem loremhomepage whatsapp

Hakkımızda :

Gerçek bir iyileşme ve kendini anlama, üstelik bunu bilimle ilimle girift bir şekilde yapma üzerine yola çıkmış bir takımın adıdır Koşuyolu Rezonans. Uzman doktorların, diyetisyenlerin, psikologların görev aldığı bilimin ışığından uzaklaşılmadan doğru tedavinin mümkün olduğunu göstermek için çalışmalarına devam eden Koşuyolu Rezonans bütüncül sağlığın mümkün olduğunu savunur. Dahası savunduklarını da danışanları ile ispatlar. Koşuyolu Rezonans kliniğinde uzmanlar eşliğinde Bio rezonans terapileri gerçekleştirilir. Bu terapilerin esas amacı patolojik olan elektromanyetik titreşimlerin yakalanması ve bunların düzenlenip tekrar geri döndürülmesini sağlamaktır. Özel cihazlar yardımı ile yapılan bu tedavi sayesinde harika bir organizma olan bedenimiz standart işleyişine ve mekanizmasına geri dönerken, iyileşme de içten dışa doğru bir ilerleyiş ile başlamış olur. Hastalık ve sorun içerde iken dışarıdan geçici pansuman tekniklerine inanmayanların ve tedaviyi kökten yapıp gerçek sıhhate kavuşmak isteyenlerin bildiği, henüz bilmeyenlerin modern tıp bu konuda çaresiz kalıyor denildiğinde bir şekilde kulağına gelen bu yöntem ile %90 oranında danışan memnuniyeti ile başarısını her geçen gün arttırmaktadır.

Koşuyolu Rezonans Ne Yapıyor?

Tedavinin temelleri, Hipokrat’a, geleneksel Çin tıbbının bazı temellerine dayanmaktadır. Elektroakapunktur olarak tanımlanan yöntem ile bin yıllardır iyileşme ve hastalığa karşı doğru çözüm deneyimlenmiş ve uygulanmaya devam edilmiştir. Koşuyolu Rezonans, bu tedavi sürecinin bağımlılık tedavilerinin gerçekleştirilmesi için tercih eder. Bağımlılıklarımızın hayat kalitemizi ve bütüncül sağlığımızı riske attığı yerde Bio rezonans ile devreye giriyor ve sorunu bütüncül olarak ele alıp doğru tekniklerle yine bütüncül bir iyileştirme sürecini başlatır. Günümüzün en zorlu bağımlılıkları olan Alkol, sigara ve karbonhidrat bağımlılıklarının tedavi sürecinde Bio rezonans tedaviden yararlanırız. Yaklaşık olarak 30 yıldır tüm dünyada ve 2005 yılından beri ülkemizde aktif kullanım sahasına sahip olan yöntemin bilinen ve bildirilen hiçbir yan etkisi bulunmamaktadır. Yeterli klinik çalışma olmamasından dolayı gebelerde ve kalp pili olan kişilerde kullanılması uygun değildir. Bu iki grubun dışında kalan tüm hasta gruplarında güvenle kullandığımız Bio rezonans tedavisi ile elde ettiğimiz sonuçlar gerçek iyileşmelerin mümkün olduğunu bizlere ve tedavi sürecine dahil olan tüm danışanlara göstermiştir.

Hakkımızda

Misyonumuz

Koşuyolu Rezonans olarak geçmişten bugüne kadar odağımız daimî olarak doğru tanı ve tedavinin mümkün olduğunu göstermek oldu. Dert varsa çaresi de muhakkak vardır inancı ile çıktığımız bu yolda danışanlarımıza her zaman özel alaka ile yaklaştık ve gelen sonuçları gözlemledik. Bütüncül bir sağlığın mümkün olduğuna inandık ve inanmaya da devam edeceğiz.

Vizyonumuz

Koşuyolu Rezonans, olarak binlerce insanın hayatını değiştiren bütüncül yaşam bütüncül sağlık tedavilerini ülkemizin dört bucağına ulaştırmak, yurt içinde ve yurt dışında bugüne kadar kazanmış olduğumuz güveni danışanlarımıza ulaştırmak nihai hedefimizdir.

240+

Mutlu Danışan

240+ bağımlılıklarından kurtulan onlarca danışanımız var. Bugün siz de alkol, sigara ya
da karbonhidrat bağımlılığınızdan kurtulmak için bir adım atabilirsiniz.

error: İçerik Koruması