koşuyolu rezonans

+90 216 545 45 55

Ruhsal Dengeleme Ruhsal Detoks

  1. Home
  2. Hizmetlerimiz
  3. Ruhsal Dengeleme Ruhsal Detoks

Bize Ulaşın

+90 216 545 45 55

240+

Mutlu Danışan

Ruhsal Dengelenme Ruhsal Detoks

Çağımızda birçok kişi psikolojik sorunlarla ve stresle baş etmeye çalışmaktadır. Baş edilememesi durumunda kişide ciddi psikolojik ve fiziksel sorunlara yola açabilmektedir. Bu nedenle bazı kişiler bu durumu psikolojik tedavilerle, ilaçlarla halletmeye çalışsa da kimi zaman üstesinden gelememektedir. Üstesinden gelemeyen birçok kişi ise rezonans terapilerinden faydalanarak ruhsal detoks yapmaktadır.

Rezonans kişiye hem psikolojik hem de fiziksel anlamda iyi hissettirmeyi sağlayan, kişinin vücut enerjisini değiştiren ve normale döndüren bir tedavi biçimidir. Uzmanlar tarafından onaylanan bu yöntem çağımızda kişilerce denenerek ve beğenilerek uygulanılmaya da devem edilmektedir.

Sizler de kendinizi hem psikolojik hem de fiziksel olarak iyi hissetmiyorsanız eğer bu tedavi biçimiyle kendinizi sağlıklı bir yaşama kavuşturabilirsiniz. Koşuyolu Rezonans ailesi olarak danışanlarımız için en uygun tedavi yöntemini seçerek sizlere en iyi hizmeti sağlamaya çalışmaktayız. Sitemizden bizlere ulaşarak, randevu alabilirsiniz.

Rezonans Terapi Yöntemiyle Ruhsal Detoks

Rezonans terapi ile yapılan ruhsal detoks da kişinin hem ruhunu hem de bedenini tedavi eden önemli bir tedavi biçimidir. Bu tedavi biçimi ilk etapta psikoloji sorunlarınızı düzenlemeyi hedef alsa da birçok uzmanın da önerdiği gibi bunun beraberinde mevcut olan bedensel rahatsızlıklarınızı da yok etmeyi hedefler. Çünkü tek başına psikolojik tedavi kişinin iyi hissetmesine yardımcı olmayabilir.

Geçmişten günümüze kadar birçok tedavi yönteminde en önemli faktör kişinin enerji faktörü olmuş ve bu düzlemde tedaviler hem alternatif tıp alanında hem de günümüz modern tıp çerçevesinde çalışmalar yapılmıştır. Rezonans da kişinin enerjisini hedef alan ve bu düzlemde tedavi eden, kişinin en önemli yapı unsuru olduğunu bilen ve buna göre hareket edip tedavi eden, elektromanyetik unsurunu da inceleyen tedavi biçimidir.

Rezonans Terapi Hangi Psikolojik Sorunlar İçin Uygulanır?

Bu terapi ruhsal detoks sağlamak için yapılan kişinin iyi hissetmesine yardımcı olan aynı zamanda da tedavi eden bir yöntemdir.

Bu tedavi yönteminde ciddi rahatsızlıkların başında gelen ve çok yaygın olan depresyon gelmektedir. Kişinin bu durumda intihara kadar giden sorunlar yaşadığı çok ciddi bir psikolojik sorundur. Bu depresyonun yanı sıra bazı kişilerde depresyonla birlikte duygusal yeme bozukluğu diye adlandırılan psikolojik sorunlar da görülmektedir. Bu sorunu yaşayan kişiler aç olmasa da sürekli yemek yeme ihtiyacı yaşamaktadır. Kendini yemek yiyerek tatmin etmeye çalışmaktadır. Bu da kişinin hem psikolojik olarak hem de fiziksel olarak zorluklar yaşamasına neden olmaktadır.

Bir diğer önemli psikolojik sorun da anksiyetedir. Anksiyete kişinin günlük hayatında yoğun bir şekilde kaygı ve korku duymasıdır. Bu kaygılar kimi zaman panik atak yaşamasına da neden olmaktadır. Ciddi bir psikolojik rahatsızlık olan bu durum kişinin hayatını zorlaştırmaktadır.

Uyku Problemi Stres Gibi Rahatsızlıklarda Rezonans Uygulanır Mı?

Rezonans her ne kadar ciddi bağımlılıklar, hastalıklar ve sorunlarda kullanıldığı bilinse de bunun aksine uyku problemleri ve stres yaşamanız durumunda da uygulanılmaktadır.

Bu tedavi biçimi kişiye ruhsak detoks uygular ve hem fiziksel hem de ruhsal olarak iyi olmasını sağlamaktadır. Nasıl günümüzde kişiler psikolojik sorunlar yaşamasa da terapistlerle konuşarak rahatlamak için psikolojik desteğe başvuruyorsa sizler de günün stresinden kurtulmak veya uyku problemlerinizi aşmak için rezonans terapiden faydalanabilirsiniz.

Rezonans Terapi Sonrası Ne Kadar Sürede Sorunlarımdan Kurtulabilirim?

Bu tedavi 4 seans ve her biri 45 dakika süren uygulanması kolay ve yan etkisi olmayan bir yöntemdir. Ruhsal detoks yapmanızı sağlayan bu tedavi biçimi ilk seanstan itibaren sizleri sorunlarınızdan kurtarmayı hedeflemektedir. İlk seans sonrası vücudunuzu gevşemiş, kendinizi rahatlamış hissedebilir hatta tedavinin uygulandığı akşam uyku probleminiz varsa bundan kurtulmuş bir şekilde rahat bir uyku çekebilirsiniz.

İlk seans itibariyle etkilerini göreceğiniz bu yöntemde 4 seansın sonucunda hem ruhen hem de bedenen rahatlamış ve sorunlarınızdan arınmış olarak son vermiş olacaksınız.

Rezonans Terapi İşe Yaramazsa Ek Terapi Yapılır Mı?

Bu tedavi kişiye ilk seans itibariyle etki etse de kimi zaman kişiler 4 seans sonucunda iyi hissetseler bile tekrar sorunlar yaşama korkusuyla tedaviye devam etmek isteyebilmektedir. Bu durum kişinin isteğine bağlı olarak gerçekleşse de uzman ekibimiz tarafından karar verilmektedir. Tedaviden sonra kişilere destek seansı olarak bir seans daha yapılabilmektedir ve başarılı sonuçlar elde edilmektedir.

Koşuyolu Rezonans olarak uzman kadromuzla birlikte sizler en iyi hizmeti vermek ve doğru şekilde yönlendirmek için sizlere en iyi hizmeti sunmaktayız. Sizler de uzman ekibimizin görüşlerinden faydalanmak ve bir tedavi yöntemi seçerek sorunlarınızdan kurtulmak istiyorsanız bizlere sitemiz üzerinden ulaşabilir, randevu talebi oluşturabilirsiniz.

Bize Ulaşın

+90 216 545 45 55

240+

Mutlu Danışan

error: İçerik Koruması