koşuyolu rezonans

+90 216 545 45 55

Sigaradan Nasıl Kurtulursunuz?
  1. Home
  2. Koşuyolu Rezonans
  3. Sigaradan Nasıl Kurtulursunuz?
Sigaradan Nasıl Kurtulursunuz?

Sigaradan Nasıl Kurtulursunuz?

Rezonans Terapileri ile 1 saat gibi kısa bir sürede sigarayı bırakabileceğinizi biliyor musunuz? Sigaradan kurtulmak için biorezonans terapilerini deneyin.

Bağımlılıklarla Mücadele Merkezi

Sigara bağımlılığı; tüm dünyada hükümetlerin mücadele etmesine rağmen her geçen gün artmaktadır. Türkiye’de her yıl 90bine yakın kişi sigara kaynaklı nedenlerle yaşamını yitirirken, 250 bin çocuk ve 15 milyon yetişkin tütün ürünü kullanıyor. Türkiye tütün nedeniyle ölüm sıralamasında Kuzey Kore’nin ardında ikinci sırada yer almaktadır.  Ülkemizde yol açtığı ölümler; trafik, terör, iş kazaları ölümlerinin toplamından beş kat daha fazladır.

Sigara içerek sadece kendinize değil çevrenizdekilere de zarar verdiğinizi unutmamanız gerekir. Sadece siz değil, çevrenizdekiler de dumanına ne kadar çok maruz kalırsa, kalp krizi geçirme ve akciğer kanseri olma riskleri o oranda artmaktadır.

Sigaradan Nasıl Kurtulursunuz?

Başlamak çok kolay ancak bırakmak zordur. Bıraktıktan sonraki ilk 48 saat en zorlu dönemdir. Bu dönemde huzursuzluk, sinirlilik, konsantrasyon güçlüğü ortaya çıkabilir. Birçok kişi defalarca kez bırakmaya karar vermesine rağmen tekrar başlamasının nedeni bu yoksunluk belirtileridir.

Rezonans Terapileri

Rezonans terapileriyle sigarayı bırakan şahıslarda bu yoksunluk belirtileri çok az görülmektedir.

Ülkemizde 16 yıldır bağımlılıklarla mücadele eden Neo. Clinics şubelerinde şimdiye kadar rezonans terapileriyle 50 bini aşkın kişi bıraktı. Siz de yoksunluk belirtileri yaşamadan, kolayca bırakmak istiyorsanız rezonans terapileriyle tanışmanızın zamanı gelmiş demektir.

Koşuyolu Rezonans’ta, siz de rezonans terapileriyle 45-50 dakika süren tek seansta bırakabilirsiniz.

Bu gönderiyi paylaş

Leave a Reply

Bize Ulaşın

+90 216 545 45 55

Randevu Oluşturun

Son Yazılar

Bize Ulaşın

+90 216 545 45 55

error: İçerik Koruması