koşuyolu rezonans

+90 216 545 45 55

Bilinçaltı Zayıflama Teknikleri Hakkında Bilinmeyen Gerçekler
  1. Home
  2. Koşuyolu Rezonans
  3. Bilinçaltı Zayıflama Teknikleri Hakkında Bilinmeyen Gerçekler
Bilinçaltı Zayıflama Teknikleri Hakkında Bilinmeyen Gerçekler

Bilinçaltı Zayıflama Teknikleri Hakkında Bilinmeyen Gerçekler

Zayıflamak isteyen ve bu nedenle çeşitli yollar deneyen kişilerin merak konuları arasında bilinçaltı zayıflama teknikleri yer alır. İnsan beyni kişilerin vücudunu kontrol eden bir bilgisayar vazifesini üstlenmektedir. Bilinçaltı ise bu bilgisayarın yazılım programları olarak ifade edilmektedir. Kişinin doğum anından itibaren korunmasını, yaşamının devam etmesini ve hayatta kalmasını sağlayan bilinçaltı, birçok duruma yönlendirme yapar. Her insanın bilinçaltı farklı bir çalışma şekline sahiptir. Kişiler bilinçaltını kullanarak zayıflama yöntemleriyle kilo vermek istediklerinde ilk olarak düşüncelerine yön vermeyi öğrenmekle işe başlamak durumundadır.

Zayıflamak ve kilo vermek denildiği anda akıllara ilk gelen tartı, diyet listesi, ara öğün ya da yağ yakımı gibi kavramlar, bilinçaltı zayıflama teknikleri kullanılacağında kesinlikle ötelenmesi gerekecek kavramlardan olmalı. Kişiler fiziksel ya da psikolojik olarak zayıflamaya hazır olmaları için kendi benliğinde baskı oluşturacak ve stres yaratacak çağrışımları, hayatından çıkartarak işe başlamalıdır.

Bilinçaltı Zayıflama Teknikleri Hakkında Bilinmeyen Gerçekler

Zayıflamak ve kilo vermek için kullanılan en etkili ve kesin yöntemlerden biri rezonans terapilerdir. Rezonans terapisi seanslar şeklinde yürütülen ve seanslarda elektronik cihazlar yardımı ile kişilerin enerjilerini değiştirmeyi hedefleyen çalışmalar bütündür. İnsan sağlığına hiçbir zararı olmayan bu uygulama, ilaçlar kullanılarak değil cihazlar kullanılarak yürütülmekte. Bilinçaltı zayıflama teknikleri kapsamında Biorezonans adını alan her seans kişiye özel olarak düzenlenmektedir. Bu uygulama kişilere sadece kilo verdirmeyi değil birçok kötü alışkanlıktan kurtulmayı vaat etmekte.

Kişiler Zayıflamak İçin Bilinçaltına Neler Yüklemeli

Kişiler çeşitli nedenlerden dolayı fazla kilolarından kurtulmak ve kendilerini özgür hissetmek istemekte. Fazla kilolar sadece kişilerin estetik kaygıları, toplum içinde kendilerini rahat ve özgür hissetmemeleri, giydiklerini beğenmemeleri nedeni ile sıkıntı yaratmaz.  Sağlık sorunlarına yol açmaları nedeni ile de kişilerin rahatsız hissetmesine sebebiyet vermekte olan bir durumdur.

Bilinçaltı Zayıflama Teknikleri Hakkında Bilinmeyen Gerçekler

Bu nedenle kendi hissettiği ve düşündüğü çeşitli nedenlere bağlı olarak, zayıflamak isteyen kişiler çeşitli arayışlar içine girerek bir çözüm yolu bulmak istemekte. Bilinçaltı zayıflama teknikleri de tamda bu noktada, kişilerin tercih ettiği diyet programları, spor, egzersiz ya da zayıflama ilacı gibi kullanımlara ek olarak destekleyici amaçla kullanılabilecek etkili bir tercih olacak. Çünkü zayıflamak için hangi yol kullanılırsa kullanılsın, bilinçaltının doğru bir şekilde yönlendirilmemesi, kişilerin verimli bir şekilde sonuca ulaşmasını engelleyecek olumsuz bir duvar niteliği görecektir.

Ayrıca bilinçaltı zayıflama teknikleri kullanılarak zayıflamak isteyen kişiler, daha verimli sonuçlar elde etmek için, uyku öncesi zihin çalışmaları yaparak, zayıfladığını, zayıfladıktan sonra alacağı olumlu tepkileri ve hatta yapacaklarını düşünmeli. Hatta kişiler bu süreçte kendini yoracak, gerilemesine sebep olacak, korku, endişe ve panik yaşatacak duyguları öteleyerek, kendini kilo vereceğime inanıyorum düşüncesine inanmaya yönlendirmeye çaba göstermeli.

Özellikle ülkemizde son dönemlerde git gide popülerlik kazanmaya başlayan Rezonans terapileri kişilerin kısa süreler içinde etkili bir şekilde zayıflamasını sağlar. Uygulama kişilere özel olarak hazırlanan seanslar eşliğinde yürütülür ve kişilerin yaşam şeklini değiştirmesi ile yönetilir. Bilinçaltı zayıflama teknikleri ile birlikte tercih edilebilecek olan Biorezonans seansları, kişilerin sahip olduğu yanlış yeme alışkanlıklarının düzene girmesini ve bu sayede kilo vermelerini hedefler.

Bilinçaltı Zayıflama Teknikleri Hakkında Bilinmeyen Gerçekler

Cihaz yaydığı titreşimler ve elektronik dalgalar ile kişilerin enerjilerini değiştirir. Firmamız bu bağlamda alanında uzman bir kadro ile hizmet almanızı sağlamakta. Sizlerin sadece fazla kilolarınızdan değil, şikâyetçi olduğunuz tüm bağımlılıklarınızın özel Biorezonans seansları ile ortadan kaldırılmasını hedeflemekte.

Gelişen teknolojiye ait bir alternatif tıp uygulaması olan bu işlem 50 dakikalık seanslar ile yürütülmekte. Uygulama kişilerin sağlık durumuna herhangi bir olumsuz etki oluşturmaz ve kişilere sağlıklı bir beden sunmayı hedefler.

Bilinçaltı Kodlama ile Zayıflamayı Deneyin

Kilo vermek, beslenme listelerine sadık kalmak ya da spor ve egzersiz için motive olmak bazen son derece zor bir durumdur. Kişiler bilinçaltı zayıflama teknikleri arasında bulunan bilinçaltı kodlama ile bu uygulamalar bütününü daha uyumlu bir hale getirmek için çeşitli mesajlar kullanabilir. Bunlar bilinçli olarak duyamayacağınız, fakat bilinçaltınızın algılayabileceği güçlü iletiler içerir. Bilinçaltına yönlendirilen mesajlar sayesinde, yapacağınız tüm işlemlerde daha az zorlanmanız, daha mutlu hissetmeniz hatta zayıflamak için yapacağınız tüm işlemlerde daha az zorlanmanız hedef alınır.

Bilinçaltı Zayıflama Teknikleri Hakkında Bilinmeyen Gerçekler

Yapılan diyetlerin kişilere uyumlu olması, kişilerin egzersizlere motive bir şekilde katılması, diyet yapmaya hazır olması ve kararlı olması zayıflamak söz konusu olduğunda olmazsa olmazlar arasında yer alır. Bu durumlara hazır olmak ve süreci sindirmek, kişilerin uzun soluklu bir süreç olan zayıflama aşamalarına sürekli bir şekilde devam etmesini sağlar.

Zayıflamak için hazırlanan bazı ses kayıtları ve uygulamalar, bu süreçte kişilerin bilinçaltına mesaj vererek kodlama yapmasını sağlar. Klasik bir okyanus sesi ya da Theta çift sesli vuruşları dinlediğiniz sırada aslında bilinçaltınıza, zayıflama mesajları iletmiş olursunuz. Siz sadece bir ses duyarsınız ve bilinçaltınız bunu kendine göre yorumlar.

Bilinçaltı Zayıflama Teknikleri Hakkında Bilinmeyen Gerçekler

Kodlama uygulamasıyla bilinçaltı zayıflama teknikleri yapmak için genel olarak akşam yatmadan önce ya da gün içinde sakin saatlerde daha başarılı sonuçlar elde edilmesini sağlar. Özel olarak hazırlanmış bu ses kayıtları ya da uygulamalar, kişilerin üzerine binen stresi ve olumsuz tüm düşünceleri uzaklaştırır.

Kesin bilimsel dayanaklara bağlı olmadan kullanılan bu sistem, herkes üzerinde aynı etkinin elde edilmesini sağlamaz. Fakat yapılan çalışmalar sonucu bilinçaltı kodlamanın kullanıldığı birçok olumlu geri dönüt bulunmakta ve kişilerin stres seviyesini azaltmasını, buna bağlı olarak strese bağlı yeme alışkanlıklarını düzene sokmasını sağlamaktadır.

Bilinçaltını Yönet ve Kendini Keşfet

Kişilerin zayıflamasının önüne geçen ve onların motive olmasını engelleyen birçok etken bulunabilir. Açlık duygusu, stres, doyumsuzluk, sevgisizlik, kızgınlık, öfke ya da bu gibi birçok olumsuz duygu kişilerin çaresizliğe kapılarak yeme isteğinin artmasını tetikleyebilir. Kişiler tamda bu konuda ülkemizde yeni yeni popülerlik kazanmaya başlamış bilinçaltı zayıflama teknikleri ile birlikte oldukça etkili sonuçlar ortaya koyan rezonans terapilerini tercih edebilir.

Rezonans terapisi tam da kişilerdeki bağımlılıklar üzerine yönelen, uygulanan seanslar ile bu bağımlılıkların kaybolmasını hedefleyen alternatif çalışmalardır. Seanslar sırasında kullanılan elektronik cihazlar ile kişilere titreşim ve çeşitli frekanslar verilmektedir. Kişilere bu uyarımlar sayesinde uygulama yapılacak alana özgü maddelerin vücuttan silinme işlemi yapılmaktadır.

Bu işlem sadece kilo verme sürecinde değil, sigarayı bırakma, alkol ve bu gibi birçok bağımlılığın vücuttan atılması sırasında kişilere yardımcı olmayı hedefler. Ayrıca biorezonans terapileri ile sadece yaşanan bağımsızlık durumlarından değil, alerjik hastalıklardan ve romatizmal sorunlardan da kurtulmak mümkün.

Bilinçaltı Zayıflama Teknikleri Hakkında Bilinmeyen Gerçekler

Merkezimize gelen danışanlar fazla kilolarından kurtulmak istediklerinde uzmanlarımız özel olarak hazırladıkları Biorezonans seanslarında, kişilerin özellikle en sevdiği ve kendisine kilo yapan besinlere karşı iştahının azaltılması ve daha kısa sürelerde doymaları hedefler. Seanslar tamamen bilinçaltı ile alakalı olması sayesinde kişilere bu dönemde bilinçaltı zayıflama teknikleri uygulamalarından da faydalanılması önerilir.

Kişilerin kendi bireysel iradelerine yenik düştüğü ve çabalaması sonucu hala bırakamadığı tüm zararlı alışkanlıklardan kısa sürede kurtarmayı hedefleyen uygulama kişilerin yaşamsal düzenini dengeye sokmaya çalışır. Bilinçaltı zayıflama teknikleri, on yaşını dolduran tüm bireylerde sorunsuz bir şekilde uygulanır. Ayrıca kişiler üzerinde herhangi bir olumsuz etki oluşturmaz. Yorucu olmayan ve efor gerektirmeyen etkili bir tedavi yöntemidir.

 

Bu gönderiyi paylaş

Leave a Reply

Bize Ulaşın

+90 216 545 45 55

Randevu Oluşturun

CAPTCHA image

Bu, spam’ı önlememize yardımcı olur, teşekkür ederiz.

Son Yazılar

Bize Ulaşın

+90 216 545 45 55

error: İçerik Koruması