koşuyolu rezonans

+90 216 545 45 55

Akupunktur ile Zayıflama Yorumları Okuduk Sizin İçin Değerlendirdik!
  1. Home
  2. Koşuyolu Rezonans
  3. Akupunktur ile Zayıflama Yorumları Okuduk Sizin İçin Değerlendirdik!
akupunktur ile zayıflama yorumları

Akupunktur ile Zayıflama Yorumları Okuduk Sizin İçin Değerlendirdik!

Kilo vermek için denemediğiniz yöntem kalmadı mı, yeni bir yöntem mi arıyorsunuz? Buyurun yazımızı okuyun. Kilo vermek için türlü yöntemlere, önerilere başvuruyor ve deniyoruz. Bu yöntemlerden biri de akupunktur tedavisidir. Bu yazıya ulaştıysanız muhtemelen akupunkturun kilo verme konusundaki etkilerini merak ediyorsunuzdur. Biz de bu yüzden sizler için, tam 3000 yıl önce geliştirilen akupunktur tedavi yöntemi ile karşınızdayız. Burada sadece akupunktur hakkında bilgiler değil deneyimler göreceksiniz. Çünkü sizler için çeşit çeşit akupunktur ile zayıflama yorumları okuduk, bunları süzgeçten geçirdik ve işinize yaraması umuduyla karşınıza getirdik. Akupunktur Çin’de yüzlerce yıl önce ortaya çıkan bir yöntemdir. Birçok tıbbi konuda ismi ile karşılaştığımız akupunktur, günümüzde de kilo verme konusunda oldukça fazla bir şekilde tercih ediliyor. Biz de bu yöntemi deneyen kişilerin konu ile alakalı yaptıkları yorumları okuduk, neler yaşadıklarını, işlemin işe yarayıp yaramadığı konusundaki görüşlere eriştik. Baktığımızda, akupunktur ile zayıflama yorumları bazen kişiden kişiye göre değişiklik gösterse de, genel olarak bir noktada birleşiliyor.

Gönüllere Taht Kuran Zayıflama Yöntemi: Akupunktur

akupunktur ile zayıflama yorumları Sizler için neler neler okuduk, ince eleyip sık dokuduk! Akupunktur ile zayıflama yorumları bulduk, sizlere fikir olsun ve aklınızdaki soru işaretleri gitsin diye yazımıza konu ettik. Buyurun hemen söylenenleri, yazılanları anlatalım… Akupunktur yorumlarını okuyunca anladık ki çok kişi bu yöntemi deneyimlemiş. Bizim genel olarak gördüğümüz durum, işe yarıyor olduğudur. Hatta birçok kişi her yöntemi deneyip son çare akupunktura başvurmuş. Yorumlara göre daha ilk seanstan faydaları görülmüş. Şöyle söyleyelim; sadece bir haftada birkaç kilo bile verilmiş. Seanslar sürdükçe verilen kilolar da artış göstermiş. Zaten yapılan araştırmalarda akupunktur sürecinin kilo verdirdiğini ve iştahları azalttığı ortaya konulmuştur. Yorumlarda da gördüğümüz üzere 3 ayda 25 kilo veren de var 5 ayda 20 kilo veren de… Çoğu kişi akupunktur ile şekeri bıraktığından, beslenmesinin düzene girdiğinden bahsetmiş. Genel olarak birçok kişi bu yöntemden memnun. Ancak bir de memnun olmayanlar var. Okuduklarımızdan anladığımız kadarıyla memnun olmayanların ortak sorunu, tedavi yöntemini uzman bir kişi tarafından almamaları ve yapılması gerekenlere uymamalarıdır. Yorumları şöyle bir genel olarak değerlendirdiğimizde rahatlıkla birkaç şey söyleyebiliriz. Akupunktur ile zayıflama yöntemine başvuran kişilerde ilk andan itibaren etkisi görülmüş. Sporla desteklendiğinde çok daha hızlı bir süreç olduğu da söyleniyor. Ancak bunlara ek olarak ‘bende işe yaramadı’ diyen de var. Biz bunun sebebinin hatalı tedavi yöntemi ya da kişinin uygulama sonrasında gerekli özeni göstermemesi olduğunu düşünüyoruz. Çünkü akupunktur seanslarına devam ederken bazı yapmanız gereken ve süreci etkileyen unsurlar vardır. Akupunktur ile kilo verecekseniz kesinlikle güvenilir, işinin ehli, bu konuda kendini kanıtlamış kişileri tercih etmeniz gerektiğini de eklemeliyiz. Sizler için yorumları değerlendirdik! Şimdi de karar verme sürecinizde yardımcı olması için akupunktur ile ilgili işinize yarayacak, aklınızdaki soru işaretlerini giderecek bilgilere değineceğiz.

Neymiş Bu Gönüllere Taht Kuran Akupunktur?

akupunktur ile zayıflama yorumları Biliyorsunuz ki, akupunktur vücudun belli bölgelerine iğnelerin batırılması ile yapılan bir tedavi şeklidir. Burada amaç, cilt üzerine batırılan ince iğneler ile belirlenen noktaların uyarılmasıdır. Akupunktur ile vücuttaki enerji akışı dengeleniyor ve organizmanın kendi kendini iyileştirme gücünün olumlu yönde etkilenmesi sağlanıyor. Bundan dolayı ağrılarda, çeşitli hastalıklarda, bağımlılıklarda ve tabii kilo verme konusunda kullanılıyor. Kilo kaybı için yapılan akupunkturda kulakların dört ana bölgesine iğneler batırılır. Mide noktası, endokrin noktası, Shen Men noktası ve açlık noktası olarak geçen bu noktalar tedavide kullanılıyor. Akupunktur ile zayıflama için vücudun kilo vermeye etki edecek bölgelerine batırılan iğneler sindirimi iyileştirir, iştahı azaltır, metabolizmayı canlandırır, besinlerin vücutta kullanımını iyileştirir. Sadece bununla da bitmiyor! Akupunktur akciğer fonksiyonlarını da geliştirip düzenleyerek yağ yakımını ve besinlerin işlenmesini iyileştirir. Şimdi sizlere akupunkturun yeni nesil bir türünden bahsedeceğiz. Hem kilo vermede etkili mi etkili hem de başarı oranı yüksek mi yüksek!

Taptaze Yöntem: Elektro Akupunktur

akupunktur ile zayıflama yorumları Elektro akupunktur, geleneksel akupunkturun ve teknolojinin birleşimidir. Akupunktur ile zayıflama için iğneler kullanılırken, elektro akupunktur elektromanyetik frekansları kullanarak tedaviyi sağlar. Her ikisinde de temel amaç istenilen tedaviyi gerçekleştirmektir. Bu tedavi kilo verme konusunda temel olarak bağımlılıklardan kurtarmayı amaçlar. Karbonhidrat bağımlılığı, tatlı bağımlılığı, iştah açıklığı, yeme bozukluğu ve düzensizliği gibi birçok sorun giderilir. Böylece kilo vermeniz sağlanır. Elektro akupunktur, iğneler ile yapılabildiği gibi elektrotlar ile de yapılmaktadır. Temelinde enerji değişimi yatar. Sizden alınan elektromanyetik titreşimlerin yakalanıp, özel bir cihaz yardımıyla düzeltilip vücuda geri döndürülmesidir. Yani, arada enerji akışı dönüştürülerek kullanılır. Bunun sonucunda örneğin, ekmek yemeyi çok severken ve sürekli canınız isterken artık istemediğini fark edeceksiniz. Acısız, ağrısız ve sorunsuz bir yöntemdir. Akupunktur ile zayıflama istiyorsanız bu türünü de tercih edebilirsiniz. Hatta yapılan yorumlara göre bu çok daha etkili bir kilo verme aracıdır. Elektro akupunktur için de yorumlardan yorumlara koştuk. Bakalım bu yöntem ile ilgili neler neler demişler?

Elektro Akupunktur Hakkında Yapılan Yorumlardan Yorum Beğendik

Elektro Akupunktur Hakkında Yapılan Yorumlardan Yorum Beğendik Akupunktur ile kilo verme yönteminden uygulama olarak farklılık gösteren elektro akupunktur hakkında birçok yoruma ulaştık. Akupunktur ile zayıflama yorumları bile içinde olumsuzluklar barındırırken elektro akupunktur için bu durum tam tersidir. Genel olarak yapılan yorumlar oldukça olumludur. Yüksek oranda başarı elde edildiği ortadadır. Bu yöntem ile 50 günde 9 kilo veren de var, 1 ayda 10 kilo verende, 3 ayda 25 kilo veren de bulunur. Kişiler genel olarak, vazgeçemedikleri birçok gıdayı bu yöntem ile bıraktıklarını kaydetmişler. Tatlı ve çikolata bağımlıları, ekmeksiz ve pilavsız yapamam diyen kişiler bu yiyeceklerin yüzüne bakmaz olmuş. Yorumlarda dikkatimizi çeken bir konu oldu, değerlendirdik ve hemen size iletiyoruz. Hiçbir yöntem size tek başına mucizeler yaratmaz. Bu yöntem ile zayıflayan kişiler verilen listelere ve seanslar sonrasında yapılması gerekenlere harfiyen uyduklarını yazmışlar. Zaten sizi gıda bağımlılıklarınızdan kurtararak fazlasıyla destek olan yöntem ile yapılması gerekenleri yerine getirdiğinizde çok kısa sürede etkisini görüyorsunuz. Söylenenlere göre akupunktur ile zayıflama adı altında bu yöntemi deneyenler psikolojik olarak da rahatlıyormuş. Uykuları düzene girerken dinç uyandıklarını da ekliyorlar. Yani bir taşla iki kuş gibi bir durum oluşuyor. Tüm bunlardan sonra, hemen sizler için bir klinik önerisinde de bulunuyoruz. O da Koşuyolu Rezonans’ tır.

Peki, Akupunktur İle Zayıflama Sağlıklı mı?

Peki, Akupunktur İle Zayıflama Sağlıklı mı? Evet, akupunktur ile zayıflama son derece sağlıklıdır. Bu ister geleneksel akupunktur olsun ister elektro akupunktur olsun, değişmez. İşlem sonrasında kilo vermeyi zorlaştıran yiyeceklerden uzaklaşırsınız. Bunun da sağlıksız olma gibi bir durumu söz konusu değildir. Tam tersine oldukça sağlıklı bir şekilde zayıflamayı sağlar. Elektro akupunktur yöntemi, işlem yapılırken herhangi bir ilaç verilmediği için vücutta bir yan etki yapmaz ya da zararı dokunmaz. Bu durum geleneksel akupunktur için bazı durumlarda değişiyor. İğne takılan yerlerde morarma, ruhsal ve fiziksel olarak sersem hissetmek gibi etkileri olabiliyor. Ancak bunlar ağır yan etkiler arasında yer almıyor. Yazımızda, sizler için araştırdığımız akupunktur ile zayıflama yorumları ile ilgili değerlendirmelerde ve birkaç küçük tavsiyede bulunduk. Akupunktur ile zayıflamayı düşünüyorsanız, umarız verdiğimiz bilgiler ve değerlendirmelerimiz sizlere yardımcı ve referans olur.
Uzman Diyetisyen Yeşim Çetin Çolak
Uzman Diyetisyen Yeşim Çetin Çolak

2017 yılında Nurcan Gündüz Güzellik Merkezinde, 2018 yılında İstanbul İl Sağlık Müdürlüğünün projesinde, 2019 yılında Koşuyolu Rezonans’ta uzman diyetisyen olarak görev almıştır. 2020 yılından beri Dr. Mürsel Yavuz Kliniğinde uzman diyetisyen olarak görevine devam etmektedir.

Bu gönderiyi paylaş

Leave a Reply

Bize Ulaşın

+90 216 545 45 55

Randevu Oluşturun

CAPTCHA image

Bu, spam’ı önlememize yardımcı olur, teşekkür ederiz.

Son Yazılar

Bize Ulaşın

+90 216 545 45 55

error: İçerik Koruması