koşuyolu rezonans

+90 216 545 45 55

Zayıflama Cihazları Hakkında Ne Biliyoruz?
  1. Home
  2. Koşuyolu Rezonans
  3. Zayıflama Cihazları Hakkında Ne Biliyoruz?
Zayıflama Cihazları Hakkında Ne Biliyoruz?

Zayıflama Cihazları Hakkında Ne Biliyoruz?

Her yaz geldiğinde özellikle kadınlar için ayrı bir telaş başlar. Kış boyunca yeterince spor yapmayan ve beslenmesine dikkat etmeyenler için kâbus dönemi gelmiş demektir. Fit bir vücut telaşı ile birlikte kilolardan kurtulmak için farklı yollar hızla araştırılmaya başlar.

Bu konuda size en net tavsiyemiz şudur: Erken kalkan yol alır! Bu düşünceden hareketle kilolarından kurtulmak için yola erken çıkıp diyete, egzersize veya zayıflama cihazları kullanmaya başlayanlar bir nebze yol alabildiler.

Yola çıkmakta gecikip,  aldıkları kiloları veremeyenler ne yapacak? Aslında sorunun cevabı basit. Kendi başınıza kilolarınıza veda edemiyorsanız size aracılık edecek birine ya da bir cihaza ihtiyacınız var demektir. Bu durumda başvurulan en önemli yardımcılardan olan zayıflama cihazlarını kullanmaktır.

Temel prensibi ses, ısı ve frekansları kullanmak olan bu cihazların en büyük özelliği herhangi bir yan etki göstermemesi. Tıbba yardımcı unsurlar olarak görebiliriz bu cihazları. Normal zayıflama için cihazlar kilo kaybı yaratmak istenilen bölgelere saldırırken, biorezonans terapi cihazları da doğrudan sorunlu hücreler üzerinde çalışır.

Biorezonans terapi cihazları, zayıflama cihazları ile koordineli kullanıldığında ciddi sonuçlar elde etmek mümkün. Temelde biri yanlış beslenmeden kaynaklanan yağ hücreleri üzerinde hassas bir çalışma yürütürken, biorezonans terapi cihazlarını da yanlış beslenme alışkanlıklarını ortadan kaldıran, benzer sorunların bir daha yaşanmamasını sağlayan yardımcılar olarak kabul edebiliriz.

Zayıflama Cihazları ve Biorezonans Cihazları

Zayıflama Cihazları ve Biorezonans Cihazları

Halk dilinde söylendiği gibi boğazımızı tutamıyor ve yedikçe yiyorsak, bunlar bize kat kat yağ olarak dönüyor, kilo üstüne kilo alıyoruz, demektir. Bir de üstüne hareketsiz yaşamı benimsemişsek, yapacak bir şey yok, tartı ile küsme vakti gelmiş demektir. Tartı dostumuz ve bize karşı doğruları söylemekten hiç çekinmeden, ”biraz fazlan yok, bildiğin kilolusun” deyiveriyor.

Bu aşamaya gelindiğinde yapılacak tek bir şey kalıyor o da yardım almak, yani koşar adımlarla diyetisyene gitmek. Diyetisyenin de çaresi bir yere kadar. Sonuçta biz boğazımızı tutamıyor, yediğimize dikkat etmiyorsak diyetisyen ne yapsın.

‘Tamam, çaresi ne bunun kardeşim?’ dediğinizi duyar gibiyiz. Hemen söyleyelim, tek çare tıbbi yardım almak. Buradaki tıbbi yardımdan kasıt; elbette yağlarınızı aldırmak değil, sağlıklı yolu seçmek. Bu yol, sizin hızla sonuca gitmenize de yardımcı olabilecek güçte olan zayıflamak için cihazlardır.

Zayıflamak için cihazlar dendiğinde akla gelen ilk şey çaba göstermeden aldığımız kilolardan kurtulmamızı sağlayan cihazlar diyebiliriz. Ama iş o kadar kolay değil. Zayıflama cihazları kendi işlerini yaparken, vücudumuzu da yeniden dengeye sokmak gerekir. Bunun için tavsiyemiz biorezonans terapi almanız olacaktır.

Biorezonans terapi cihazlarının çalışma prensibi çok basit olduğu kadar çok da özeldir. Kilo almamıza yol açan yediklerimiz ve yaşam şeklimiz olsa da buna neden olan hücresel sorunlar var demektir. Biorezonans terapi cihazları, kendi vücudumuzun yani sorunlu hücrelerin yaydığı frekansları alarak ters çevirip yeniden o hücreye iletir. Bu sayede hücrede ters döngü başlar, kendi içinde savaşan hücre bir süre sonra sağlıklı hale gelir. İşte bu aşamadan sonra boğazımızı tutmamız çok daha kolay olacaktır. Bu noktada biorezonans cihazları ile zayıflama cihazları kıyası yapıldığında biorezonans cihazlarıyla efor sarf etmeden kilo vermek mümkündür.

Bölgesel Zayıflama Cihazları İşe Yarıyor Mu?

Bölgesel Zayıflama Cihazları İşe Yarıyor Mu?

Zayıflamak için kullanılan cihazlar, ses dalgaları ve ısı kullanarak kurtulmak istediğiniz yağlara saldırıyor. İstikrarlı bir şekilde ses dalgası gönderilen ya da ısıtılan yağlar bir süre sonra dirençlerini kaybediyor, vücudunuza tutunamayacak hale geliyor. Bu yağlardan kurtulmanın ilk adımı oluyor.

Ancak, öyle birkaç seans bu iş için yeterli olmuyor. Sistemli bir şekilde cihazların yağlara saldırılarını sürmesi gerekiyor. Bazı zayıflama cihazları ise ısı kullanarak sonuca gitmeye çalışıyor. Bu sistemde ses dalgalarının yerini ısı alıyor, kademeli olarak ısıtılan yağların direncini kaybetmesi hedefleniyor.

Zayıflamak için cihazlar yardımıyla dirençleri kırılan, yavaş yavaş parçalanan yağ dokuları tutundukları bölgelerden kopmaya başlıyor. İşte size iyi haber, artık zayıflamaya, sizi rahatsız eden bölgenin incelmeye başladığını fark ediyorsunuz. Ama yılmak yok, bu kilolar ya gidecek, ya da gidecek. Ne kadar zor görünse de seanslara devam etmeli, sonuç almadan pes etmemelisiniz.

Zayıflama cihazları işinize yaramış, kilolar kaybedilmeye başlanmışsa hızla bir karar vermeniz gerekecektir. Bu fit vücudu ne kadar korumak istiyorsunuz? Cevabınız evet ise yeme alışkanlıklarınızı kökünden değiştirecek, zararlı olduğunu bile bile sağlıksız gıdalar tüketmenize yol açan bağımlılıklarınızı ortadan kaldıracak biorezonans terapi için hazırsınız demektir. Son yıllarda hızla gelişen biorezonans terapi cihazları, ortaya mükemmel sonuçlar çıkarmaktadır. Başta da söylediğim gibi bu cihazlarda ilaç ya da kimyasal kullanılmaz, bu nedenle de hiçbir yan etkiye maruz kalmazsınız.

Zayıflama Cihazları Ne Kadar Kullanılmalı?

Zayıflama Cihazları Ne Kadar Kullanılmalı?

Yağ yakma işlemi kişiye göre değişkenlik gösteren sürelerde uygulanır. Bel ve basen bölgesinde 1-2 santim fazlalığı olan ile beline simit takmış gibi görünen 5-6 santim genişlik yaratan birinin aynı sayıda zayıflama cihazları seansı alması beklenmez. Çünkü bu kişilerin aynı sonuç alması elbette beklenemez.

Etkili sonuç almak için minimum 10 seans gerektiği uzmanlar tarafından söyleniyor. Söylediğim gibi kurtulmak istediğiniz yağların boyutları uygulama seans sayıları için de belirleyici özellik taşıyor. Uzmanın uyarılarına kulak asıp, kaç seansta sonuç alınacağını söylüyorsa uymaktan başka çaremiz yok.

10 belki de 15 seans devam etmek gerekir. Bu sayının daha da artması, uygulama yapılan bölgenin birden fazla olmasıyla da değişkenlik gösterir. 15 seans bel ve karın bölgesine uygulama yaptıran biri, göğüs bölgesindeki fazlalıklardan da rahatsızsa ayrıca o bölge için de uygulama yaptırmalı.

Zayıflama Cihazları Diyetisyen

Zayıflama Cihazları Diyetisyen

Bu aşamada kendinize yapacağınız en büyük kötülük şu olur: ‘Ben cihaza girdim, sabrettim, uzun seanslar boyunca yağları yaktım ve vücudumdan attım’ diye rehavete kapılmak… Zayıflama cihazları etkili sonuçlar verse de ne yazık ki bir diyetisyen desteği olmadan kalıcı sonuçlar almak pek de mümkün olmuyor.

Cihaz yardımıyla yağlarınızı yaktınız, ter, idrar ve kan dolaşımı yoluyla vücudunuzdan uzaklaştırdınız. Sizi rahatsız eden bölgelerdeki yağlardan kurtulduktan sonra aynı yağların yine aynı bölgelere tutunmasına engel olmanın yolu başta da söylediğim gibi beslenmeye dikkat etmekten geçiyor.

Beslenmenize dikkat etmenizi sağlayacak olan biorezonans terapi bu aşamada devreye girecektir. Terapi sayesinde hücreleriniz artık dengeli beslenmeyi öğrenmiş olacağı için diyetinize daha sadık kalarak devam etmenizin kapıları açılmış olacaktır.

Zayıflama cihazları yardımıyla kurtulduğunuz kiloları yeniden geri almak istemiyorsanız bir diyetisyene başvurmalı, sağlıklı beslenmeye ilişkin bilgiler almalısınız. Hayatınızın geri kalanını fit bir vücuda sahip olarak geçirmek istiyorsanız, mutlak suretle beslenmenize dikkat etmenizi öneririm.

Biorezonans Terapi Cihazlarının Faydaları

Biorezonans Terapi Cihazlarının Faydaları

Sağlıklı kilo vermek için acele etmemek gerekir. Zayıflama cihazlarından yardım alınmaya başlandığında, etki gücünü artırmak için biorezonans terapi seanslarına da adım atmalısınız. Zayıflama cihazları yağlarınızı yakarken, biorezonans terapi sayesinde iştahınızın da yavaş yavaş kapandığını fark edeceksiniz. Bir yandan kilo kaybederken, bir yandan da dengeli beslenme alışkanlığı sayesinde kaybettiğinizin yerine yenilerini almamış olacaksınız.

Biorazonans terapi cihazlarının faydalı olup olmayacağına doğrudan sizin disiplininiz ve davranışlarınız karar verecek. Bu cihazlar, sizin alışkanlıklarınızın değişmesinde destek olacak ama sonuçta her şey beyinde bitiyor. Siz beyninize dengeli beslenmeniz, kötü alışkanlıklardan uzak durmayı hatırlatırsanız, beyniniz de bu alışkanlığı kazanacak, zaman içinde kilo almanıza yol açan dengesiz beslenmeyi unutacak, sağlıklı bir yaşamın kapılarını açacaktır.

Zayıflama Cihazları Hakkında En Çok Sorulan Sorular

Bu konuda bilgi almak için ciddi araştırma içine girdiyseniz, zayıflama cihazları ve biorezonans terapi hakkında doğru soruları yöneltmek sağlıklı sonuç almak demektir. Şüphesiz ki en çok sorulan soru gerçekten işe yarıyor mu? Bu sorunun yanıtını alabilmek için doğru kişiye yöneltmekte fayda olacaktır. Bunun için zayıflamak için cihazlar ile uygulama yaptıran, alışkanlıklarını değiştirmek adına biorezonans terapi alan birini bulmanızı ve merakınızı doğru kişiden bilgi alarak gidermenizi şiddetle tavsiye ederiz.

Böyle bir imkânınız yoksa da çaresiz değilsiniz. İnternet derin bir derya, içinde ne ararsanız var. Ancak burada da doğru arama önemli. Zayıflama cihazları ve biorezonans terapi cihazları ile ilgili yapılan yorumları inceleyebilir, sizden önce bu tecrübeyi yaşamış insanların deneyimlerinden yararlanarak kendinize bir yol çizebilirsiniz. Ancak unutmayın nereden bilgi alırsanız alın, nihai olarak doktorunuza danışmayı ve son kararı doktorunuz ile birlikte vermeyi sakın unutmayın.

Bu gönderiyi paylaş

Leave a Reply

Bize Ulaşın

+90 216 545 45 55

Randevu Oluşturun

Son Yazılar

Bize Ulaşın

+90 216 545 45 55

error: İçerik Koruması