koşuyolu rezonans

+90 216 545 45 55

Mora Terapi ile Zayıflama
  1. Home
  2. Koşuyolu Rezonans
  3. Mora Terapi ile Zayıflama
mora terapisi

Mora Terapi ile Zayıflama

Bir tür biorezonans yöntemidir; mora terapi. Ne işe yaradığını merak mı ediyorsunuz? O halde terapinin kullanım amacını şu şekilde açıklayalım: elektromanyetik frekans dalgaları ile herhangi bir maddeye olan bağımlılığın kontrol edilmesini ya da tamamen ortadan kaldırılmasını sağlar.

Bu terapiyi esasında elektromanyetik frekanslarla çalışan bir aşılama sistemine benzetebiliriz. Nasıl bir virüsten kurtulmak için aşı yöntemi ile vücuda düşük dozda virüs veriliyor ve vücudun bağışıklık kazanması hedefleniyorsa bu sistemde benzer şekilde çalışır. Herhangi bir bağımlılığa sahip kişinin vücudunda oluşan ve etrafına yaydığı elektronik frekansların yine aynı kişiye iyileştirme amacıyla iletilmesi ve mevcut bağımlılığın nötrlenmesidir. Peki, tam olarak mora terapi nedir? Nasıl uygulanır? Ne amaçla kullanılır? Gerçekten faydasını görmek mümkün mü? Tüm bu sorularınızın cevaplarını içeriğimizde bulabilirsiniz.

Mora Terapi Nedir?

mora terapisiBu terapi sistemini ve çalışma şeklini anlayabilmek adına öncesinde rezonans hakkında bilgi sahibi olmanız gerekiyor. Rezonans, iki eş elektriksel frekansın birbirini seçmesi ve etkileşime girmesidir. Genel olarak biyolojik sistemler söz konusu olduğunda rezonans kapsamında kullandığımız teknoloji ve yöntemlere “biorezonans” adını veririz.

İşte mora terapisi, biorezonans metodunun doğuşunu temsil eder. Bu teknik, Dr. Morell ve Elektronik Mühendisi Rasche tarafından geliştirilmiş olup soyadlarının birleşimi bu terapiye adını vermiştir. Bu iki bilim insanı 1970’lerin ortalarında vücudun rezonanslarını ve frekanslarını kaydedebilen bir cihaz geliştirmişlerdir. Bu cihazın en önemli özellikleri ise vücudun yaydığı frekansları; analiz edebilmesi, düzeltebilmesi ve düzenlenmiş hallerini yine kişiye geri gönderebilmesidir. Yani döneminin en önemli bilimsel gelişmelerinden birisidir dersek abartmış olmayız.

Sonuç olarak en net ifade ile bu terapi sistemi, kişinin vücudunun ve bağımlılık yaratan maddenin etrafa yaydığı elektromanyetik dalgaları alımlaması ve tedavi amacıyla kullanılmasıdır.

Mora Terapi Nasıl Yapılır?

mora terapisiİstenmeyen tüm bağımlılıklarınızdan kurtulmanızı sağlayan bu tedavi yönteminin en güzel tarafı kişiyi ilaç kullanımından uzak tutmasıdır. Kişinin yaşadığı bağımlılık durumuna bağlı olarak farklı metotlarla uygulanabilmektedir.

Öncellikle kurtulmak istediğiniz maddenin bir örneği biorezonans cihazının içerisine yerleştirilir. Ardından kişinin cildine elektrotlar bağlanmaktadır. Mora tedavisine özel olan bir filtreleme yöntemi ile kişinin vücudundan bu maddeye bağlı frekans, elde edilmektedir. Sonrasında sabit fazlı ayna görüntüsü ortaya çıkar. Yani vücudunuzdan alınan frekans tersine çevrilmektedir. Bu frekans, cihazdan tekrar kişinin vücuduna gönderilmektedir. Elektrotlar yardımıyla iletilen frekans, vücudunuza müdahalede bulunur. Vücudunuza geri gönderilen frekanslar ile vücudunuzdaki frekans birbirini nötrler. Bu sayede vücudunuz artık bağımlı olduğunuz maddeyi tanıyamaz. Yüksek oranda başarı sağlayan bu terapi ile çeşitli yiyecek, sigara ya da alkol bağımlılıklarınızdan kurtulmanız mümkündür.

Mora tedavisi, pek çok sayıda bağımlılık karşısında olumlu geri dönüşler almanızı sağlar. Uygulama kapsamında ruhsal bozukluk terapileri diğer adıyla baht çiçekleri, renk terapileri ve ağrı terapileri yapılmaktadır.

Mora Terapi Ne İşe Yarar?

mora terapisiAraştırmalar bize gösteriyor ki mora, 10 hastadan 9’unda başarı elde ediyor. İstemediğiniz alışkanlıklarınızı kontrol altına alabileceğiniz bu terapi sayesinde hayatınızın direksiyonunu kendi elinize almış oluyorsunuz. Yani artık bu alışkanlıklar sizin davranış ve tüketim şeklinizi yönlendiremiyor.

Sigara ve alkol bağımlılıklarıyla savaşmada son derece etkili bir yöntemdir. Bununla birlikte günümüzde mora terapisi zayıflama amacıyla daha fazla kullanılmaktadır. Kilo ve özellikle obezite sorunu yaşayan bireyler, kendilerini tutamayarak tükettikleri besinleri bu terapi sayesinde hayatlarından temelli çıkartabilirler. Bu besinlerin çoğu karbonhidrat, şeker ya da çikolata gibi kalori oranı yüksek ve kişinin kilo alımını hızlandıran; kilo vermesini zorlaştıran gıdalardır.

Biorezonans terapisinin bir diğer avantajlı tarafı ise tedavi sırasında enerjetik nötrlenme gerçekleştirilmesidir. Bu kişinin vücudunun daha sağlıklı olmasının ve hızlı bir şekilde toparlanmasını sağlar.

Mora Terapi ile Frekans Silme ve Yükseltme

Bu terapide vücut ve madde frekansları baz alınmaktadır. Frekans silme işlemi için direkt maddenin kendisi kullanılmaktadır. Frekans silme tabiri tam olarak burada karşımıza çıkar. Yani vücutta bağımlılığın olduğu bölgelerdeki bu frekans silinmektedir. Ayrıca enerjetik problem ortadan kaldırılır. Böylelikle enerji meridyenindeki blokaj kaldırılmaktadır. Sonuç olarak akut ve kronik ağrı sorununuz kalmaz.

Vücuttan bu bağımlılığa dair frekanslar silindiğinde ne olur peki? Sorunuzun cevabı oldukça açık esasında. Artık bu maddelere karşı herhangi bir ihtiyaç ya da istek duymazsınız. Bu yöntem özellikle kendi iradesi ile bağımlılıklarından kurtulamayan kişiler için son derece idealdir.

Mora Terapi Nasıl Tedavi Eder?

Mora günümüz tıbbında bir dönüm noktasıdır. Neden mi? Çünkü vücudunuzu genel bir sistem olarak ele alır. Bu tedavide vücut ve madde frekansları kullanılarak yapılan bir nötrleme söz konusudur. Bu yöntemi diğer bağımlılık tedavilerin ayıran en önemli özellik ise bağımlılığa neden olan frekansların silinmesinin yanı sıra vücudunuzdaki toksinleri arıtmasıdır. İşte tam da bu sayede kişi kendisini daha sağlıklı hissederken bağımlılığından da kurtulmuş olur. Biorezonans sayesinde vücudunuzda etkili bir detoks sağlarsınız yani.

Bu terapinin tedavi süreci elbette bağımlılıklarınıza ve bağımlılık düzeyinize göre farklı sonuçlar verir. Ancak genel olarak başarı oranının yüksek olduğundan bahsedebiliriz. En güzel tarafı ise vücudunuz artık bu maddeleri tanımaması ve arzu etmediği için alışkanlığa geri dönme riskinizin olmamasıdır.

Mora Terapi Zayıflama Nedir?

Mora terapi zayıflama günümüzde en çok başvurulan yöntemlerden birisidir. Bu terapide insanların aklına otomatikman sigara ve alkol gibi bağımlılıklar geliyor. Ancak maalesef birçok yeme alışkanlığımız bağımlı olmaktan farksız. Çünkü sağlıklı bir yaşam için kilo vermeye çalışırken bile kendimizi lezzetli ve ama bir o kadar da zararlı gıdalardan bir türlü uzak tutamıyoruz. İşte bu noktada mora bize mükemmel bir çözüm sunuyor. Sadece tedaviye başlamak için kendinizi motive etmeniz gerekiyor. Sonrası tamamen tedavi süreci içerisinde kendiliğinden geliyor.

Mora Terapi Zayıflama Mümkün Mü?

mora terapisiGünlük yeme alışkanlıklarımızın altında pek çok farklı neden yatıyor. Özellikle duygusal geçişlerimiz sırasında birçoğumuz yemeğe sığınıyoruz. Stres, üzüntü, öfke ve gerginlik durumlarında çoğunlukla sağlıksız gıdalarla kendimizi avutmayı seçiyoruz. Maalesef sonunda bu bir tüketim alışkanlığı haline geliyor.

Mora terapi ile zayıflama serüveninizde işte bu kötü yeme alışkanlıklarınızdan sandığınızdan daha kolay kurtulabilirsiniz. Frekans silme yöntemi ile vücudunuz artık bu besinleri sizden talep etmez. Artık bir bağımlılık olmaktan çıkarlar. Frekans silme noktasında ise bir sınır söz konusu değil. Çikolata, börek, yağlı gıdalar, karbonhidrat gibi pek çok gıdayla mora terapi sayesinde vedalaşabilirsiniz. Peki, zayıflamak için bu yeterli mi? Elbette, hayır.

Zayıflamak ve sağlıklı kilonuza ulaşmanız için bu sadece ilk adımdır. Bu kötü yeme alışkanlıklarınızı ortadan kaldırdıktan sonra kendinize yeterli ve dengeli beslenmeye dayalı bir program çıkartmalısınız. Ayrıca egzersiz alışkanlığını kazanmanız da kilo vermenizde inanamayacağınız ölçüde destekçiniz olur.

Kilo vermek bir süreci kapsar. Evet, mora terapisi sayesinde bağımlılıklarınızdan kolayca kurtulabilirsiniz. Ancak zayıflamak ve ideal görünümünüze ulaşmak için sabırlı ve programlı ilerlemeniz gerekiyor.

Kilo verme sürecinizi uzman bir doktor ile yürütmeniz son derece önemlidir. Kötü yeme alışkanlıklarınızı ekarte ettikten sonra kendi üzerinizde daha fazla söz sahibi olacağınız gerçeği ise büyük bir avantaj.

Siz de zayıflamak için mora terapisi ile ilk adımı atabilirsiniz.

Bu gönderiyi paylaş

Leave a Reply

Bize Ulaşın

+90 216 545 45 55

Randevu Oluşturun

Son Yazılar

Bize Ulaşın

+90 216 545 45 55

error: İçerik Koruması