koşuyolu rezonans

+90 216 545 45 55

Kalıcı Zayıflama Yöntemleri Lazımsa, Koşuyolu Rezonans’a!
  1. Home
  2. Koşuyolu Rezonans
  3. Kalıcı Zayıflama Yöntemleri Lazımsa, Koşuyolu Rezonans’a!
Kalıcı Zayıflama Yöntemleri Lazımsa, Koşuyolu Rezonans’a!

Kalıcı Zayıflama Yöntemleri Lazımsa, Koşuyolu Rezonans’a!

Kalıcı ve sağlıklı bir şekilde zayıflamak herkesin hayalidir. Ancak bunu başarmak zorlu bir süreç gerektiriyor. Fazla kilolarımızdan kurtulmak için çeşit çeşit diyetler deniyor, detoks suları içiyor, önümüze çıkan tarifleri deniyor ve ilaçlar içiyoruz. Yemek yememek için türlü yöntemler deniyor, kendimizi tutmaya ve dayanmaya çalışıyoruz. Bütün bu çabamız kilo vermek, özellikle de kalıcı bir şekilde bunu başarmak içindir. Bundan dolayı tüm kalıcı zayıflama yöntemleri adı altında elimize geçen bilgileri uyguluyoruz. Peki, işe yarıyor mu? Çoğunlukla hayır…

Artık, günümüz dünyasında kilo vermek diyet listelerinin çok daha ötesine geçti. Diyet listeleri kendimize hâkim olamadıktan, yemek yeme isteğimizi durduramadıktan sonra hiçbir işe yaramaz. Kilo vermek için bu konuda adımlar atmaya başlasak bile bu birkaç gün sonra sona erer. Çünkü özellikle yemek yememek büyük bir irade ve sabır ister. Bunu başaranların sayısı çok azdır. Ancak az önce de belirttiğimiz gibi artık bu durum değişti. Kalıcı zayıflama yöntemleri arasına en etkilisinden çeşitli terapiler girdi.

Koşuyolu Rezonans ’tan Kalıcı mı Kalıcı Zayıflama Yöntemi!

Kalıcı Zayıflama Yöntemleri Lazımsa, Koşuyolu Rezonans’a!

Kalıcı bir şekilde kilo vermenin yolu bağımlılıklarımızdan kurtulmak ve sağlıksız yaşam biçimimizi değiştirmekten geçmektedir. Evet, biliyoruz, bunu yapmak çok zor ya da şöyle diyelim, zordu! Günümüzde teknoloji sayesinde her şey, her alan, her sektör gelişiyor. Bu gelişmeler özellikle de tıpta olunca hepimiz çok mutlu oluyoruz. Tıpta teknolojinin bize sunduğu en mükemmel ve yeni mi yeni bir yöntem var. O da rezonans teknikleri… İşte Koşuyolu Rezonans da tam bu noktada sizler için rol alıyor. Çeşitli rezonans terapileri ile sizleri bağımlılıklarınızdan kurtarıyor. Haydi, bir bakalım, neymiş bu kalıcı zayıflama yöntemleri adı altında söylenen tüm bilgileri sollayan teknoloji!

Nedir Bu Rezonans?

Rezonans, günümüzün değerli alternatif tıp yöntemlerinden biri olarak karşımıza çıkıyor. Bir tarafını Geleneksel Çin tıbbından alırken diğer yanını modern fiziksel bilgiden alır. Bu teknik ile ilaca gerek duymadan bağımlılıklarınızdan kurtulabiliyorsunuz. Bu yöntem temel olarak elektromanyetik frekanslar kullanılarak uygulanıyor. İşlem için öncelikle, insan vücuduna zarar veren maddeler biorezonans adı verilen cihaza yerleştiriliyor. Cihaz bu maddelerin doğada bulunan frekanslarını algılıyor. Algıladığı bu frekansları tersine çeviriyor ve vücuda geri yüklüyor. Yani kısaca vücuttan olumsuz olanı alıyor, olumluya döndürüyor ve vücuda geri yüklüyor.

Rezonans terapileri birçok konuda uygulanabiliyor. Sigaradan alkole kadar birçok bağımlılığı bitirmesinin yanı sıra kronik yorgunluk ve romatizmal ağrılar yaşayan kişiler için de oldukça etkili bir yöntemdir. Tabii, bizim konumuz olan kalıcı zayıflama yöntemleri arasında da yer alıyor. Bu terapiler hangi konuda yapılırsa yapılsın sizlere hiçbir zarar vermiyor. Çünkü herhangi bir ilaç kullanılmıyor. Sadece elektromanyetik titreşimler kullanılıyor. Bu yöntemlerle enerji bazlı dönüşümlerin yapılması hedefleniyor.

Nasıl Yapılıyor Bu Rezonans Terapiler?

Nasıl Yapılıyor Bu Rezonans Terapiler?

Şimdi, bize kalıcı bir şekilde zayıflayabilmemiz için çeşit çeşit öneriler sunuyorlar. Karbonhidrat yemeyin, ölçülü yiyin, şekerden uzak durun… İyi de biz çoğunlukla bunu yapamıyoruz. Çünkü taptaze bir ekmekten, üstünden çikolatalar akan bir pastadan kim vazgeçebilir ve hiç yemeden durabilir ki? İşte rezonans terapi bizi bu konuda durduruyor. Kendi irademiz ile bırakamadığımız, kendimize hâkim olamadığımız yiyecekleri ya da alışkanlıkları bıraktırıyor. Bu oldukça geniş kapsamlı tedavi, kalıcı zayıflama yöntemleri arasında yerini alarak birçok kişinin yeni umudu oluyor.

Rezonans terapi acısız, ağrısız, herhangi bir zorluk yaşatmadan, kolayca uygulanıyor. Yani herhangi bir zarar verici yanı yoktur. Sizden tek istenen bir koltuğa rahatça, istediğiniz gibi uzanmanızdır. Daha sonra ki adımlar terapistler tarafından gerçekleştiriliyor. Elektrotlar alın bölgenize, el ya da ayağınız gibi vücudunuzun farklı bölgelerine bağlanıyor. Bağlanan elektrotlar vücuttaki titreşimleri emerek cihaza yönlendirir. Sonrasında sizden sinyaller gelmeye başladığında, bir çıkış elektrotu yani cihazdan size geri giden kablo bağlantısı ile harmonik terapi titreşimleri size geri gönderiliyor. Bu işlem yaklaşık 50 dakika sürüyor. Terapi sonrası günlük yaşantınıza hiçbir şey olmamışçasına devam edebilirsiniz. Sadece tek bir farkla, o da yepyeni ve sağlıklı bir yeme alışkanlığıyla. Yeme bozukluğunuz ve yeme bağımlılığınız mı var? Spor ve diyet yapmakta zorlanıyor ve hatta yapamıyor musunuz? Söylenen kalıcı zayıflama yöntemleri sizde etkili olmuyor mu? Buyurun Koşuyolu Rezonans’a!

Rezonans Terapi Öncesi

Rezonans Terapi Öncesi

Rezonans terapi öncesinde yapılması gereken bazı işlemler yer alır. Terapiye başlanmadan önce herhangi bir gıdaya karşı hassasiyetinizin olup olmadığına bakılır. Bunun için intolerans testi yapılır. Bu test bir laboratuvar ortamında yapılmaz. Vücudun gıdalara karşı verdiği tepkiler baz alınır. Böylece herhangi bir yiyeceğe karşı alerji gibi bir sorununuz varsa ortaya çıkar. Kalıcı zayıflama yöntemleri arasında yer alan bu terapide intolerans testi yaptırmak zorunlu değildir. Ancak kilo verme sürecinde daha emin adımlarla ilerlemek için önerilir.

Rezonans Terapi Sonrası

Rezonans Terapi Sonrası

Hepiniz merak ediyorsunuzdur, acaba bu terapi ilk seansta işe yarayacak mı? Evet yarayacaktır. Yani şöyle söyleyelim; ilk seansta vücudunuzda kesinlikle bazı değişimler olacaktır ve siz de bunun farkına varacaksınız. Net ve kesin olarak oluşan belirtiler ise 2. seans itibariyle başlamaktadır.

Terapi sonucunda diyet yapmak, sağlıklı beslenmek gibi konularda kendinizi baskı altında hissetmezsiniz. Tam tersine kendi isteğiniz ve iradenizle bunu yaparsınız. Size kilo aldıracak ve daha önce vazgeçemediğiniz gıdalardan uzaklaştığınızı, artık onlara karşı herhangi bir istek duymadığınızı fark edeceksiniz. Bundan sonraki süreçte diyet sizin için ıstırap olmaktan çıkacak. Kalıcı zayıflama yöntemleri arasındaki rezonans terapi sayesinde diyette hissettiğiniz açlık, şekerinizin düşmesi ve sinirlilik hali ile karşı karşıya kalmayacaksınız. Canınız kendi iradeniz doğrultusunda zararlı ve size kilo aldıran gıdaları istemeyecektir. Siz de böylece hızlı ve kalıcı bir şekilde kilo verebileceksiniz.

Sağlık ve Rezonans Terapi

 

Sağlık ve Rezonans Terapi

Biorezonans tekniği adı altında uygulanan bu terapi oldukça faydalıdır. Obezite gibi zorlu ve önemli hastalıklar ile mücadele etme konusunda kolaylık sağlar. Kalıcı zayıflama yöntemleri  konusunda özellikle karbonhidrat gibi kilo almanıza sebep olan yüksek kalorili gıdaların bağımlılıklarına terapi ile son veriliyor. Böylece kilo verme sürecinde kalıcılığı da sağlıyor. Çünkü bu bağımlılıklar terapi sürecinin sonucunda tamamen son buluyor. Rezonans terapi için kalıcı zayıflama yöntemleri arasında yer alıyor dedik. Peki, sağlıklı mı? Oldukça sağlıklı ve vücuda herhangi bir zararı yoktur. Terapinin içinde geri iletim gibi işlemler, elektrotlar, teknolojik aletler olduğu için birçoğunuzun aklında sağlıklı mı acaba diye soru işaretleri olabilir.

Ancak uygulanan işlemlerin vücuda zarar verici hiçbir yanı yoktur. Sağlıklı ve kalıcı zayıflama için birebirdir. Hatta bu terapiler sonucunda sadece kilo vermeyeceksiniz. Aynı zamanda rahatlayacak, düzenli beslenme ve uyuma alışkanlıkları kazanacaksınız. Yani sağlıklı ve kaliteli bir yaşam için adım atmış olacaksınız.

Ben Terapi İçin Uygun Muyum?

Ben Terapi İçin Uygun Muyum?

Eğer karbonhidrattan vazgeçemiyor ve onsuz yapamıyorsanız, iştahınız sürekli açıksa ve siz bunu kontrol altına alamıyorsanız rezonans terapi tam size göre! Bunun yanında çikolata, şeker, tatlı gibi isteklerinizi durduramıyor ve krizlerden krizlere giriyorsanız, buyurun efendim bu terapi tam sizlik! Bununla da sınırlı kalmıyor kilo vermekte zorlanıyorsanız, metabolik sorunlar yaşıyorsanız, obezite ve diğer kilo vermenize engel olan sorunlarla uğraşıyorsanız bu terapi sizin için de uygun!

Son olarak kalıcı zayıflama yöntemleri arıyorum ama hepsini denedim ve olmuyor diyorsanız, rezonans terapi sizin için biçilmiş kaftan olacaktır.

Bu gönderiyi paylaş

One Response

  1. Hello! Someone in my Facebook group shared this website with us so I came to check it out. I’m definitely enjoying the information. I’m book-marking and will be tweeting this to my followers! Terrific blog and wonderful design and style.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bize Ulaşın

+90 216 545 45 55

Randevu Oluşturun

Son Yazılar

Bize Ulaşın

+90 216 545 45 55

error: İçerik Koruması