koşuyolu rezonans

+90 216 545 45 55

Zayıflama Yöntemleri Listesi Yapıyoruz: Tarihin En ilginç Zayıflama Yöntemleri
  1. Home
  2. Koşuyolu Rezonans
  3. Zayıflama Yöntemleri Listesi Yapıyoruz: Tarihin En ilginç Zayıflama Yöntemleri
Zayıflama Yöntemleri Listesi Yapıyoruz: Tarihin En ilginç Zayıflama Yöntemleri

Zayıflama Yöntemleri Listesi Yapıyoruz: Tarihin En ilginç Zayıflama Yöntemleri

İnsanlar tarih boyunca fazla kilolarından hep şikâyet ettiler, bugüne kadar geliştirilen binlercesi arasından kendilerine zayıflama yöntemleri listesi yaptılar ve sonuca ulaşmaya çalıştılar. Tarihte çok ilginç, bugün kulağa saçma gelen sayısız yöntem bulunsa da günümüzde bilimin geldiği nokta, kimimize göre ilginç, kimimize göre hayranlık uyandırıcı zayıflama yöntemleri sunuyor.

Bunların başında da; bıçaksız, iğnesiz, ilaçsız, sadece manyetik dalgaları kullanan biorezonans terapi yöntemi geliyor. Hücrelerin titreşimlerini düzenleyerek alışkanlıkları değiştirmek gibi bilim kurgu filmlerinde rastlanabilecek bir özelliği hayatımıza kazandıran biorezonans terapi, ulaştığı sonuçla da çoğu insanın beğenisini kazanıyor.

Zayıflama Yöntemleri Listesi Önce Zihninizde Şekillenmeli

Konu beyinden açılmışken, fazla kilolardan kurtulma girişiminizin sonuca ulaşmasında bu organın çok önemli bir fonksiyonu olduğunu hiçbir zaman unutmayın. Fazla kilolarından şikâyet eden ve kurtulmak isteyen herkes, çevresinden, sosyal medya paylaşımlarından etkilenerek bir hışımla zayıflama yöntemleri listesi yapmaya başlar.

Büyük bir hevesle hemen araştırmalar yapılır, diyetlere başlanır ilk birkaç gün harika sonuçlar alınır ama sonra saman alevi gibi heves söner ve verilen birkaç kilo biraz da artarak geri gelir. Çünkü geri alınan her bir gram motivasyonu bozar ve farkında olmadan daha fazla tüketilir, bu da kiloya dönüşür. Bu nedenle kilo vermeyi zihninize iyice yerleştirmeden çıkacağınız her yolculukta geri dönmek zorunda kalabilirsiniz. Ama bu yolculukta tek gidiş yönlü bilet almak da mümkündür. Hem de kimilerine ilginç gelen biorezonans terapi sayesinde bunu konforlu şekilde sağlayabilirsiniz.

En İlginç Zayıflama Yöntemi Biorezonans Terapi

Evet, bu yöntem gerçekten ilginçtir. Kilo vermek için birinci kuralın zihnimize yerleşmesi ve bunun bir yaşam biçimi olduğu fikrini mıh gibi çakılmasından sonra; en önemli ikinci kuralın egzersiz olduğu bilinir. Egzersiz ve spor sağlıklı yaşamın, fit vücudun olmazsa olmazıdır. Fakat zihnime kazıyıp, egzersiz yapınca zaten kilo veririm diye düşünüyorsanız yanıldınız. Hala yeme alışkanlıklarımız değişmemişse bunlar neye yarar?

İşte biorezonans terapinin ilginçliği burada başlıyor. Sizi yeme alışkanlıklarınızdan kurtarıyor. Beynin bağımlılık bölümüne hükmedebilen bu terapi ile belki de farkında olmadan bir bağımlılığa dönüşen yeme alışkanlıklarınız artık beyninizin ‘yeme!’ talimatları vermesini sağlıyor. Frekansla yapılan ve hayatı değiştiren işlem bu yönüyle; zayıflama yöntemleri listesi içinde ilk sırayı hak ediyor.

Biorezonansı İlginç Yapan Şey; Hücrelere Hükmedebilmesi

Biorezonansı İlginç Yapan Şey; Hücrelere Hükmedebilmesi

Biorezonans tedavi, tıp alanında kullanılan halen gelişimini sürdürmekte olan çağımızın en önemli buluşlarından biridir. Bu terapide; kilo dâhil, bağımlılıklarından kurtulmak isteyen kişiyi rahat koltuğuna alıyor ve işlemi başlatıyoruz.

Bu sırada vücudunuzda şunlar oluyor: Yeme alışkanlığınızı dürtüleyen hücreler, ekseninden çıkmış, serseri mayın gibi sizi yemek yemeğe zorluyor. Ancak cihazdan gelen titreşimler, hücrelerin bu titreşimlerini söndürerek onları bulundukları yere gitmeye zorluyor. Seanslar sonunda her şey normale dönüyor ve eskisi kadar yeme arzusu duymuyorsunuz. Hücrelere hükmeden bu terapi sayesinde artık, vücudun ihtiyaçtan fazlasını istemediğini fark ediyor ve hazırladığınız zayıflama yöntemleri listesi için yeni bir düzenleme ihtiyacı duyabiliyorsunuz.

İdeal Zayıflama Yöntemleri Listesi Nasıl Olmalı?

Biorezonans terapi ile yeme dürtülerinizi kontrol altına aldıysanız, kendinize hazırlayacağınız zayıflamak için yöntemler listesi sizin yeni bir yaşama geçmenizi sağlar. İradeyi kontrol edebilme becerisi kazandığınızda kendinizi daha iyi ve motive olmuş hissedeceksiniz. Aldığınız sonuç gözle görülür olmaya başladığında bunu bir yaşam biçimine dönüştürme arzunuz hızlanabilir.

Artık siz, eski siz olmayacağınızdan, yeni bir beslenme listesi, spor ve egzersiz programı da hazırlayabilirsiniz. Vücudunuzun istediğiniz seviyeye gelmesi için zayıflama yöntemleri listesi baş sırasına iradenizi, yani biorezonans terapiyi koyduktan sonra size birkaç öneri verelim:

  • Öncelikle dengeli beslenin ve kalori hesabını atlamayın. Kızartma gibi bol yağlı yemeklerden uzaklaşmak için pişirme yöntemlerini değiştirmeniz gerekebilir. Hayatınızın her aşamasında bol sıvı tüketmeyi ihmal etmeyin. İşlenmiş ve şekeri bol gıdalardan uzak durun. Beyin sağlığınız için zeytinyağı, balık gibi doymamış yağları bulunan besinler tüketmeye gayret edin.
  • Zayıflama yöntemleri listesi içinde en önemli faktörlerden biri de düzenli bir egzersiz programıdır. Unutmayın ki, egzersiz, sadece kilo vermek için değil, sağlıklı bir yaşam sürmek için hayatın olmazsa olmaz bir parçasıdır. Vücudunuzu şekillendirmek ve kan dolaşımınızı düzenlemek için seçeceğiniz egzersizleri, yavaş yavaş alıştırarak mutlaka ama mutlaka düzenli yapın. Kendinize, bulunduğunuz çevrede tempolu yürüyüşler yapabileceğiniz alanları belirleyin ve hareketin devamlılığına özen gösterin.
  • Uykunuzu düzene koyun. Çünkü vücudun gerekli enerjiyi alması sadece besin değil, sağlıklı ve yeterli uyku ile mümkündür. Sağlığınızın geneli için ve verdiğiniz kiloları geri almamak için stresten mümkün olduğunca uzak durun.

Tarihin En İlginç Zayıflama Yöntemleri Hangileri?

Tarihin En İlginç Zayıflama Yöntemleri Hangileri?

Günümüzde kilo vermek, teknolojik tıbbi cihazlar ve modern metotlar sayesinde kolay ama kararlılık isteyen bir kavramdır. Geçmişte ise çok ilginç, bugün kulağa oldukça saçma ve hatta ürkütücü gelen zayıflama yöntemleri vardı.

Aşırı kilolar, insanların hep kurtulmak istedikleri fazlalıklar olarak tarihler boyu gündemin hep ilk sıralarında yer aldı. Bu nedenle denenmiş ve haliyle başarısız olmuş bazı zayıflama yöntemleri ‘pes’ dedirtecek şekildeydi. İnsanlar, eski tarihlerde, günümüzün sağlıklı ve modern zayıflama yöntemlerini mumla aratacak şöyle ilginç metotlar kullanmıştı. Sizlere tarihin en ilginç zayıflama yöntemleri hakkında detaylar verelim:

  • Sigara ile zayıflama: Tütünün etken maddesi nikotinin iştah bastırıcı özelliğinden yola çıkarak 1950’lerin ABD’sinde ortaya çıkan bir akımdı. Sigarayı bırakanların hızlı kilo almasından fikir yürüterek ortaya atılan bu yöntemle insanlar obeziteden korunmak için sigara içmeye teşvik ediliyor, hatta doktorlar reçeteye sigara yazıyordu. Bir marka, şeker yerine sigara öneren reklamlar bile yapmıştı.
  • Tenya ile zayıflama: Kulağa korkunç gelen bu yöntem 1900’lerin başında kilolarından kurtulmak isteyenlerin arasında çok popülerdi. İnsanlar bu çılgınca fikrin ardına takılmış, zayıflamak için kullanılan tenya kapsüllerini yutuyordu. Ölümle bile sonuçlanabilecek pek çok sağlık sorununa yol açan bu yöntem, hızla kilo verdirdiği için kullanıldı ama bu ilaçların yasaklanmasıyla tarihin en ilginç zayıflama yöntemleri arasında tarihteki yerini aldı.
  • Uyuyan güzel diyeti ile zayıflama: Adını ünlü masaldan alan bu diyet yine 1960’ların ABD’sinde çok popülerdi. Fikir oldukça basitti: ‘Uyursan yemek yiyemezsin’ mantığından yola çıkarak, zayıflamak isteyenler sürekli uyuyordu, hatta uyanık kalmamak için ilaç içip yine uyuyorlardı. Bu yöntemin de hayli sağlıksız olduğunu söylemeye sanırız gerek yok.

Biorezonans Terapi, Hayranlık Uyandırıcı Bir Teknoloji

Biorezonans Terapi, Hayranlık Uyandırıcı Bir Teknoloji

 

Tıbbın gelişmediği o günlerde kilo vermek için insanların nelere maruz kaldığını gösteren sadece bu üç örneği bile okuyunca, biorezonans terapinin ilginç değil, bilakis hayranlık uyandırıcı olduğunu söylemeye gerek yoktur.  Biorezonans terapi teknolojisinin, molekül düzeyinde müdahale ile alışkanlıkları değiştiren bir gücü olmasıdır. Anormal şekilde titreşen hücreleri olması gerektiği düzene sokan bu terapi, ilginç olduğu kadar, rahat, iyi ve sağlıklı sonuçları alınmış bir yöntemdir.

Eğer bugün kendinize zayıflama yöntemleri listesi yapmaya karar vermişseniz, bu yazıdan sonra ilk sıraya biorezonans terapiyi yazmanız gerektiğini daha iyi anlamış olmalısınız. Kilo verirken sağlığı kaybetmemek en önemlisidir. Sağlığınızı emanet ettiğiniz kişileri iyi seçmeniz, sonuçlara daha iyi şekilde ulaşmanızı sağlar. Kilo vermek ve sağlıklı günleri bir yaşam tarzı haline getirmek isterseniz, uzman ekibimizle birlikte sizi yeni bir yolculuğa çıkarmaya, yeni başlangıçlar yapmaya hazırız.

Bu gönderiyi paylaş

Leave a Reply

Bize Ulaşın

+90 216 545 45 55

Randevu Oluşturun

Son Yazılar

Bize Ulaşın

+90 216 545 45 55

error: İçerik Koruması