koşuyolu rezonans

+90 216 545 45 55

Zayıflama Bandı İşe Yarar Mı?
  1. Home
  2. Koşuyolu Rezonans
  3. Zayıflama Bandı İşe Yarar Mı?
Zayıflama Bandı İşe Yarar Mı?

Zayıflama Bandı İşe Yarar Mı?

Siz de kilolarınız ile başınız dertte ve duyduğunuz her çareye başvuruyor musunuz? Bölgesel zayıflama, diyet listeleri, zayıflama bandı gibi seçenekler her zaman önünüzde olacaktır. Aldığınız kilolardan kurtulma yolu olarak gördüğünüz alternatiflere yöneldiyseniz dikkatli olmanızda fayda var. Zayıflama yöntemleri arasında gösterilen, ancak her kullanıcıda farklı sonuçlar ortaya çıkarabilen ürün dikkatli davranmazsanız size yarardan çok zarar getirebilir.

Kilo vermek için uygulanan yöntemlere sıklıkla başvuruyoruz, ancak kilo almamızın altında yatan nedenlere yeteri kadar yönelmiyoruz. Oysa zayıflama yöntemleri sizin mevcuttaki kilolarınızdan kurtulmanızı sağlıyor, ancak bunu kalıcı hale getirmenize bir katkı sağlamıyor. Sizin için asıl önemli olan ise kilo vermek ile birlikte yenilerini almamaktır. Gelin isterseniz zayıflamak için kullanılan bant, bölgesel zayıflama gibi yöntemler ile birlikte bunun nasıl kalıcı hale getirilebileceğine göz atalım.

Kilo Verme Yöntemleri Arasında Gösterilen Zayıflama Bandı İşe Yarar Mı?

Sorunumuz kilolar ise önceliğinizi mevcutta bulunan yağları eritmeye vermeniz elbette kaçınılmaz olacaktır. Diyetisyenin sizin için hazırladığı listelere uygun beslenmeli, bunu spor aktivitelerinizi artırarak desteklemelisiniz. Bu kilo verme sürecinin bir adımı olarak uygulanan yöntemdir.

Mevcut kiloları vermenin biraz daha kolay yolu olarak gösterilen bölgesel zayıflama yöntemleri farklı uygulamalar olarak karşınıza çıkar. Bunların arasında tercih yapmak için kilolarınızın yoğunlaştığı bölgeleri baz almanızda fayda olacaktır. Zayıflama bandı kullanmaya karar verdiyseniz dikkatli olmanızda yarar vardır. Yanlış kullanım, size yarardan çok zarar getirmektedir. Bu ürün henüz net olarak sonuçları kanıtlanabilmiş bir yöntem değildir. Yan etkileri oldukça fazla olan ürün, ısı odaklı çalıştığı için uygulanan bölgede reaksiyonlar ortaya çıkabilir.

Bu tarz ürünlerde kullanım sonrasında bölgede kızarıklıklar, tahriş olma gibi yan etkilerin görülmesi sıklıkla karşılaşılan durumlardandır. En sık rastlanan olumsuzluklardan biri de ürünün ısı yöntemiyle bölgeye etki edip yağları yakma mantığı nedeniyle ısı çarpması yaşanabilir. Dikkat edilmemesi halinde ciddi sağlık sorunları baş gösterebilir.

Alerjik reaksiyonları olan kişiler zayıflama bandı için ekstra dikkat etmelidir. Alerjik reaksiyonlar, uygulanan bölgede ortaya çıkan kızarıklık ya da tahriş olma durumları gibi bir süre sonra kendiliğinden geçen etkiler değildir. Ürün alerjik reaksiyonları tetiklemişse, mutlaka bir sağlık kuruluşuna başvurmanız hayatınızı kurtaracaktır.

Kilolardan Kurtulmak İçin Zayıflama Bandı Yeterli Mi?

Rezonans Terapi Nedir?

Kilo vermek bir irade işidir. Bir de destek aldıysanız bunu yapmanız pek de zor olmayacaktır. Asıl zor olan sağlıklı kiloda olmayı kalıcı hale getirebilmektir. Bunun yolunun yeme alışkanlıklarınızı, yani yemeğe karşı bağımlılıklarınızı ortadan kaldırmak olduğunu biliyor musunuz? İşte biz bunun adına rezonans terapi diyoruz.

Rezonans terapi sayesinde zayıflama bandı, bölgesel zayıflama yöntemleri ya da diyetler ile sağlanan kilo verme sürecini kalıcı hale getirebilirsiniz. Nasıl mı yapacaksınız? Koşuyolu Rezonans, size bunun en kesin çözümünü sunan, bu alanda uzmanlaşmış bir kurumdur. Sitemizi ziyaret edebilir, rezonans terapi ile ilgili ayrıntılı bilgileri alabilir, sağlıklı bir kiloyu nasıl kalıcı hale getireceğinizin reçetesine ulaşabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi almak için bizi aramaktan çekinmeyin.

Rezonans Terapi Nedir?

Kilolardan Kurtulmak İçin Zayıflama Bandı Yeterli Mi?

Rezonans terapi tıbba alternatif değil, tıbbın destekçisi bir yöntemdir. Özet olarak bağımlılıklarınızdan kurtulmanızın yoludur, diyebiliriz. Çok sayıda kişi bu yöntemi kullanmış, rezonans terapi sayesinde bağımlılıkları ile baş etmenin kolay yoluna ulaşmıştır. Siz de bu yöntem ile ilgili bilgiler edinmek, kendinize uyarlamak isterseniz yazımızı dikkatlice okumanızı tavsiye ederiz.

Rezonans terapi özet olarak beyin dalgalarını düzenleyerek bağımlılıklarınıza veda etmenize imkan veren bir yöntemdir. Yani zayıflama bandı gibi var olana etki etmez. Çalışma prensibi biraz karmaşık gibi görünse de basit olarak frekanslar ile sizin bağımlı olmanıza yol açan beyin dalgalarınızı dengeleme, hücresel frekanslardaki bozulmaları ortadan kaldırmadır. Temel prensip olarak bağımlılığa yol açan hücresel frekansların nötrlenerek, aslına uygun hale getirilmesi rezonans terapi cihazlarının yaptığı tedavi yöntemidir.

Kilolardan Kurtulmanın Yolu Rezonans Terapi İle Mümkün Oluyor

Kilolardan Kurtulmanın Yolu Rezonans Terapi İle Mümkün Oluyor

Kilolarınızdan kurtulmanın yolu çok farklı gibi görünse de yalnızca beyinden geçiyor. Beyniniz size ne yapmanız ya da ne yapmamanız gerektiğini söylüyor. Vücut da buna koşulsuz uyum sağlıyor. Yani kilolardan kurtulmanın, sağlıklı kilolar ile uzun süre yaşamanın yolu önce beyninizi terbiye etmekten geçiyor.

Peki, beynimizi nasıl terbiye edeceğiz? Sorunun cevabı çok basit, rezonans terapi yöntemiyle bağımlılığa ilişkin beyin dalgalarını yeniden düzenlemek gerekir. Daha açık bir tabirle beyin hücrelerini tamir etmek önemlidir. Zayıflama bandı uygulanan alanı ısıtarak yağları yakıyor, bu yöntemle verilen kiloların bir süre sonra geri alınmayacağı anlamı çıkmamalıdır.  Bunun için beyninizi terbiye edebilir, yaydığı ve aldığı frekansları dengeleyebilirseniz. İşte o zaman sağlıklı bir kiloda kalabilir, bir daha kilo sorunu yaşamazsınız.

Rezonans Terapi Kilonuzu Korumanıza Nasıl Yardım Ediyor?

Sizi Yeme Bağımlılığından Kurtaran Terapi Sağlıklı Mı?

Bağımlılığınız yeme ve bunun karşılığında bol bol kilo alma ise rezonans terapi tam size göre demektir. Rezonans terapi cihazları, sizin yemeye düşkünlüğünüzü yöneten hücrelerin tespiti, buraya frekanslar yoluyla müdahale etme ve hücresel değişimi sağlıklı yönde sağlama demektir.

Tetkik ve tahliller yapılıp, sizin neden kilo aldığınız ortaya konduktan sonra rezonans terapi cihazı çalışmaya başlar. Bunun için sizin yeme alışkanlıklarınızı düzenleyen beyin dalgalarının frekansları belirlenir. Asla hayır diyemediğiniz yiyeceklerin frekansları ile eşleştirilir.

Burada somut bir gerçeklik vardır. Yeme alışkanlığınıza yön veren frekanslarınız ile bağımlısı olduğunuz gıdaların arasında kusursuz bir işbirliği vardır. Gıdanın yaydığı frekansı alan hücreleriniz bunu kendisiyle uyumlandırır, ardından da size ısrarla bu gıdayı tüketmenizi telkin eder. İşte rezonans terapi cihazının yaptığı da tam olarak hücre ve gıda frekansları arasındaki bu uyumu bozmaktır. Gıdanın yaydığı frekans değiştirilemeyeceğine göre, bunun sizin hücrenizdeki karşılığına müdahale etmek gerekecektir.

Hücrelerinizin yaydığı frekans rezonans terapi cihazı tarafından kaydedildikten sonra belirli bir süre işlemden geçirilir. Frekansta meydana gelen size bağımlılık olarak geri dönen bozulmalar giderilir, frekans aralığı değiştirilir. Her şey eski sağlıklı haline dönüştürülür. Bir başka ifadeyle rezonans cihazı zayıflama bandı gibi ısı yaymaz.

İşlem bu süreçten sonra ters çevrilir. Rezonans terapi cihazı sizden aldığı ve üzerinde işlem yaptığı frekansları yeniden ait olduğu hücreye geri gönderir. İki frekans arasında bocalayan hücre yapısını rezonans terapi cihazının gönderdiği yeni frekans ile değiştirir. Artık işiniz çok daha kolaydır. Çünkü daha kısa süre önce asla hayır diyemediğiniz, size bol bol kilo olarak dönen gıdalara karşı tüketme isteğinin yok olduğunu, hatta nefret derecesinde sevilmemeye başladığını göreceksiniz. Bu aşamadan sonra zayıflama bandı gibi ürünlere ihtiyacınız kalmayacaktır.

Sizi Yeme Bağımlılığından Kurtaran Terapi Sağlıklı Mı?

Sizi Yeme Bağımlılığından Kurtaran Terapi Sağlıklı Mı?Rezonans terapi seansları sizi korkutacak seviyelerde değildir. Bu yöntem zayıflama bandı seçeneğinden daha rahat ve etkilidir. Kafanızda soru işaretleri oluşturacak hiçbir yan etkisi bulunmayan rezonans terapi tamamen sağlıklı bir uygulamadır. Rezonans terapi sırasında vücudunuza hiçbir ilaç ve kimyasal verilmez. Sistem tamamen frekanslar üzerine kurulduğu için hiçbir yan etkisi ortaya çıkmaz.

Rezonans terapi hayatınıza olumlu değişikliklerin dışında etki yapmaz. Süreç kolay ilerlediği için günlük aktivitelerinizden, işinizden geri kalmazsınız. Terapiler genellikle 50 dakikalık sürelerde uygulanır. Siz bir koltukta uzanırken rezonans terapi cihazı işini yapar, siz yorulmadan uzandığınız yerde tedavinizi alırsınız.

Bağımlılığınızın derecesi ve neye karşı bağımlı olduğunuza göre seansların sayısında değişiklikler yaşanabilir. Örnek verecek olursak, yeme bozukluklarına ilişkin sorununuz birden fazla ise aynı oranda terapi almanızda yarar vardır. Unlu gıdalara karşı hassassanız bununla ilgili terapiye, şekerli gıdaları ya da çikolatayı da eklemek isterseniz, seans sayısında artış yaşanabilir. Bu süreci belirleyecek tamamen sizin istekleriniz ve ortaya koyacağınız çabadır.

Unutmayın rezonans terapi bağımlılıklar konusunda bu kadar etkili olsa da tıbba alternatif bir uygulama değil, onunla birlikte alınması gereken yoldur. Bu sürece girmeden önce mutlaka doktor kontrolünden geçmeniz gerekmektedir. Ayrıca bu teknik zayıflama bandı ile elde edeceğiniz kazanımdan daha fazlasını sizlere sunuyor.

Bu gönderiyi paylaş

Leave a Reply

Bize Ulaşın

+90 216 545 45 55

Randevu Oluşturun

CAPTCHA image

Bu, spam’ı önlememize yardımcı olur, teşekkür ederiz.

Son Yazılar

Bize Ulaşın

+90 216 545 45 55

error: İçerik Koruması