koşuyolu rezonans

+90 216 545 45 55

Akupunktur Zayıflama ile Sonuç Elde Edilir Mi?
  1. Home
  2. Koşuyolu Rezonans
  3. Akupunktur Zayıflama ile Sonuç Elde Edilir Mi?
Akupunktur Zayıflama ile Sonuç Elde Edilir mi?

Akupunktur Zayıflama ile Sonuç Elde Edilir Mi?

Fazla kilolar hem kadınları hem de erkekleri zayıflama konusunda çözüm aramaya iten konulardan biridir. Herkes daha fit görünmek, kendini daha iyi hissetmek en önemlisi de daha sağlıklı olmak istiyor. Bunun için akupunktur zayıflama metoduna başvuran kişiler çoktur.

Çağımızda yer alan güzellik algıları da pek çok kişi için yetersiz hissetme nedenlerindendir. Evet, bazıları kilolu olsa da halinden memnun ve kilolarını dert etmiyor. Fakat çevremizdeki çoğu kişi yaşamının bir döneminde de olsa fazla kilolarından şikâyetçi olmuştur.

Fazla kiloları yüzünden özgüvensiz hisseden kişiler için kilo oldukça büyük sorunlardan biridir. Pek çok kişi kilolu olduğu için kendini değersiniz görüyor, insanlar ne der diye düşündüğü için giymek istedikleri kıyafetleri giymiyor hatta çoğu asosyallik derecesine ulaşacak kadar kendini insanlardan soyutluyor.

Pek çok kişi için olumsuz sonuçlar doğuran fazla kilolardan kurtulmak içinde her geçen gün sayısız yöntem ve alternatif çıkıyor. Bu alternatiflerden bazıları akupunktur zayıflama ve rezonans tedavisi yöntemidir. Gelin bu konularda yapılan çalışmaları ve elde edilen sonuçları birlikte inceleyelim.

Akupunktur Nedir?

Akupunktur; Latince kökenli bir kelime olup, acus (iğne) ve punctio (batırmak) kelimelerinin birleştirilmesiyle oluşturulmuştur. Bu teknik yaklaşık 300 yıl önce Çin’de ortaya çıkmıştır. Vücudun belirli bölgelerine ince iğneler batırılmasını içeren etkili bir tekniktir.

Günümüzde tıbbi bir tedavi olarak değil de genellikle tıbbi yardım olarak kullanılıyor. Eğer herhangi bir şikâyetinizden dolayı alternatif olarak akupunktur düşünceniz varsa bilmeniz gereken en önemli şey; akupunktur, doktor onayı ile uygulanmalı ve bir hastalığı tedavi etmenin tek yolu olarak kullanılmamalıdır.

Akupunktur; sindirim sistemi problemleri, baş ağrıları, psikolojik sıkıntılara iyi gelmektedir. Ayrıca romatizmal hastalıklar, alerji, kadın hastalıkların tedavisinde etkilidir. Bunlara ek olarak; sigara ve alkolü bırakma gibi çeşitli uygulamaları vardır. Günümüzde akupunktur zayıflama da giderek popüler hale gelen kilo verme yöntemleri arasındadır. Fazla kilolarından kurtulmak isteyen kişilere yardımcı olan bu yöntem ile herhangi bir operasyon geçirmeden zayıflamak mümkündür.

Akupunktur ile Zayıflama Noktasında Rezonans Tedavisi

Akupunktur ile Zayıflama Noktasında Rezonans Tedavisi

Akupunktur tedavisinin çeşitli kilo verme mekanizmalar ile etkili olduğuna inanılıyor. Akupunkturun vücuttaki enerji akışını etkileyerek aşağıdaki durumları mümkün kılarak zayıflamaya katkıda bulunulduğu düşünülüyor:

  • Metabolizma hızını arttırma
  • İştahı baskılama, iştah kontrolü
  • Beynin açlık merkezinden gelen açlık sinyallerini baskılama

Rezonans tedavisi yanında alınan akupunktur zayıflama yöntemi de deneyebilirsiniz. Rezonans tedavi yöntemleri ile kişiler bağımlılıklarından kurtularak ruhlarını ve bedenlerini temizleyebilir. Sigara bağımlılığı ve gıdalara olan düşkünlük pek çok kişinin kurtuluş aradığı sorunlardandır.

Quitt biorezonans terapisi olarak bilinen bu yöntemle; bağımlılık duyulan maddelere karşı olan, elektromanyetik frekansların rezonans cihazlarla vücuttan “silinmesi” sağlanır. Böylece daha çabuk doyuyorsunuz, yemeğe olan bağımlılığınız çabasız bir şekilde yok oluyor.

Zayıflama Konusunda Akupunktur Terapinin Avantajları

Zayıflama Konusunda Akupunktur Terapinin Avantajları

İnsanların kilo almasının temel nedeni yanlış beslenme alışkanlıklarıdır. Bildiğiniz gibi yeme alışkanlıklarınızı değiştirmek kolay bir iş değildir. Diyet yaparken oluşan yorgunluk, mide sorunları, baş ağrısı, baş dönmesi, stres ve sinirlilik şikâyetleri oldukça zorlayıcı faktörlerdir. Duygusal açıdan zorlayıcı olan bu durum kişinin uygulamış olduğu kilo verme yöntemini bırakmaya sebep olur. Kişilerin diyetlerine uyum sağlamalarında akupunktur zayıflama yöntemi büyük kolaylık sağlar.

Bunun yanında rezonans terapiden bahsedelim. Rezonans cihazların yardımıyla kişi, bağımlılık duyduğu özellikle karbonhidrat içeren besinleri istemez. Böylece aç kalmadan zayıflamak mümkün olur. Rezonans cihazları, beyindeki norepinefrin düzeylerini düşürür ve yemek yemediğinizde bile sizi mutlu eden serotonin ve endorfin adı verilen mutluluk hormonlarının düzeylerini artırır. Metabolizmanızı hızlandırdığı için normalden daha fazla kalori yakarsınız ve böylece daha fazla kilo verirsiniz.

Rezonans Terapi Nasıl Yapılır?

Rezonans terapi sırasında herhangi bir acı veren işlem bulunmuyor. Zayıflamak isteyen kişiler için oldukça konforlu bir ortamda süren terapi sonrası günlük yaşama rahatlıkla geçiş sağlanabiliyor. 50 dakika kadar süren işlem de kişi bir koltuğa uzanıyor ve elektromanyetik frekanslarla yeme bozukluğundan, bağımlılık duyduğu maddelerden uzaklaşıyor.

Enerji bazlı bir tedavi olmasından dolayı hastaya herhangi bir ilaç verilmiyor. Bundan dolayı pek çok uzman için ilaç gibi sağlıksız yöntemlere yönlenmektense rezonans terapi yöntemlerinin denenmesi öneriliyor. Kişi aldığı elektromanyetik frekanslar sayesinde kendisine kilo aldıran gıdalardan zahmetsizce kurtuluyor.

Akupunktur Zayıflama ile Ne Kadar Kilo Verilir ve Kaç Seans Sürer?

Akupunktur Zayıflama ile Ne Kadar Kilo Verilir ve Kaç Seans Sürer?

Akupunktur ile ne kadar kilo vereceğinizi ve bunun için ne kadar seansa ihtiyaç duyduğunuzu merak ediyorsanız; öncelikle bilmelisiniz kilo kaybı hakkında net rakamlardan bahsetmek mümkün değil. Fazla kilo oranı, akupunktur tedavisi ile birlikte yapılan diyet ve spor, verilen kilo miktarını değiştirecektir. Ayrıca bireysel farklılıklar da kilo verme de fark yaratan faktörlerden biridir.

Akupunktur zayıflama yönteminde kullanılan rezonans terapi ile zayıflama protokolleri 2,4,8 seanslık paket programlar şeklinde sunuluyor. Vücut kitle indeksi fark etmeden herkesin faydalanabileceği bu terapi ile hiçbir şey yapmadan zayıflamak mümkündür. Tedavi şok bir tedavi olmadığı için 10 günde 5 kilo verilir diye bir oran vermek mümkün değildir.

Akupunktur Zayıflama %100 Sonuç Verir mi?

Akupunktur Zayıflama %100 Sonuç Verir mi?

Fazla kilolarından kurtulmak için akupunktur zayıflama yöntemini seçen kişiler için merak edilen en önemli şey; yöntemin %100 sonuç verip vermeyeceğidir. Bundan dolayı pek çok kişi akupunktur hakkında bilgi edinmekten önce; bu yöntemin zayıflamadaki etkisini soruşturuyor. Bundan dolayı yazımızda bu konuyu açıklayarak konu hakkında bilgi edinmek isteyen kişilere yardımcı olmayı hedefliyoruz.

Bu konuda size verebileceğimiz en iyi tavsiye, akupunkturun tek başına bir zayıfla yöntemi olmadığını bilmeniz olacaktır. Çünkü diyet ve egzersiz olmadan kilo vermek mümkün değildir. Çağımızda en popüler kilo verme yöntemleri arasında yer alan mide küçültme ameliyatları bile kontrollü beslenmeyi ve egzersizi zayıflama noktasında şart kılıyor. Dolayısıyla beslenme düzeninizi bozmaz ve terapinizi sporla desteklerseniz; akupunktur zayıflama yönteminden %100 verim almanız mümkün olacaktır.

Akupunktur Zayıflama ve Biorezonans ile Zayıflama

Akupunktur Zayıflama ve Biorezonans ile Zayıflama

Klasik akupunktur zayıflama yönteminde kişinin akupunktur noktalarına iğneler batırıldığından dolayı zaman zaman ağrı gibi kişiyi olumsuz yönde etkileyen birkaç etki olabiliyor. Fakat rezonans cihazında herhangi bir ilaç verme ya da iğne batırma işlemi olmadığı için terapinin olumsuz bir etkisinden bahsetmemiz mümkün değil.

Biorezonans kişinin vücudu için daha çok detoks etkisi gösterir. Kişinin yemekten vazgeçemediği gıda maddelerinden uzak kalmasına yardımcı olacağı için kişinin vücudundaki bu gıdaların birikimi ve olumsuz etkilileri kayboluyor. Kişinin canını bu maddeleri tüketmek istemediği için yeniden kontrolün kaybolması söz konusu olmaktan çıkıyor.

Uygulamanın olumsuz etkileri değil de olumlu etkileri daha çoktur. Hücreler arasındaki ve vücudun bütünü içindeki iletişimi bozan yabancı frekansların silinmesi ile kişinin duyduğu stresin azalmasına da faydalı olur ve vücut sisteminin düzgün biçimde işleyebilmesini sağlar.

Akupunktur Zayıflama Yöntemi Fiyatları ile Rezonans Tekniği Fiyatları

Zayıflamak, sağlıklı beslenmek gibi konular ciddi bütçe isteyen durumlar olarak karşımıza çıkıyor. Bundan dolayı pek çok kişi çabuk bir sonuç almak için bir yöntem aramanın yanında bütçeyi sarsmayacak yöntemler aramaktadır. Zayıflamak için akupunkturu tercih eden kişiler, akupunktur zayıflama fiyatlarını araştırmaktadır. Fakat herkesin ihtiyaç duyduğu tedavi ve tedavi seansları farklı olduğu için herkesin bu konuda ödeyeceği miktarda farklılık gösterebilir.

Akupunktur yöntemiyle zayıflama fiyatlarının değişmesine etki eden pek çok faktör bulunuyor. En basitinden bir örnek vermek gerekirse, kişinin ikamet ettiği şehir bile akupunktur fiyatlarını etkilemektedir.

Bunun yanında zayıflamak için başvurulan yöntemlerden biri olan biorezonans terapi uygulayan merkezlerin de fiyat listesi değişiklik arz ediyor. Terapi alacağınız merkez size bu konuda; gerekli testlerin yapılması, ortalama bir seans sayısının belirlenmesinden sonra bir fiyat çıkartır. Ayrıca biorezonans terapi fiyatı ve etkili sonuçları yönünden akupunktur zayıflama tekniğine göre daha uygundur.

Bu gönderiyi paylaş

Leave a Reply

Bize Ulaşın

+90 216 545 45 55

Randevu Oluşturun

Son Yazılar

Bize Ulaşın

+90 216 545 45 55

error: İçerik Koruması