koşuyolu rezonans

+90 216 545 45 55

21 Günlük Zayıflama Olumlaması İşe Yarar Mı?
  1. Home
  2. Koşuyolu Rezonans
  3. 21 Günlük Zayıflama Olumlaması İşe Yarar Mı?

21 Günlük Zayıflama Olumlaması İşe Yarar Mı?

Çağımızın en büyük dertlerinden biri olan fazla kilolar pek çok insanın dert listesinde ilk sırada yer alıyor. Herkes bu dertten kurtulmak istiyor ama uzun ve meşakkatli bu yolculuğa çıkmak, çıkılsa da yorulup geri dönmek çoğu zaman en sık yaşanan sorunlardan biri oluyor. Ama olayın zihinde bittiğini bilenler 21 günlük zayıflama olumlaması ile kilo verilebildiğini ve buna biorezonans terapi de eklendiğinde hedefe bir ok gibi ulaşmanın mümkün olduğunu iyi biliyor.

 21 Günlük Zayıflama Olumlaması Nedir?

21 günün sihirli bir yapısı bulunur. Örneğin bir civciv 21 günde yumurtadan çıkar, üzüm şırası 21 günde sirkeye dönüşür. 21’in şifresini çözen insanoğlu, kendine döndüğünde bunun doğrudan bilinçaltı ile ilgili olduğunu keşfetmiş ve olumsuzlukları olumluya çeviren formülü bulmuştur.

21 gün boyunca kendinizi bir şeye yürekten inandırabilirseniz, bilinçaltında gerçekten ulaşır ve bunu değiştirebilirsiniz. İşte 21 günlük zayıflama olumlaması da bu prensipten yola çıkarak fazla kilolardan kurtulmakta etkili bir yöntem olabilir.

Yemek içgüdüsel bir eylemdir ve kimse ‘canım yemek yemek istiyor’ diye sofraya oturmaz. Bu eylem açlık duygusunu yok etmek üzere yapılır. Ancak genetik faktörler, ya da yaşam koşulları insan beyninin sürekli ‘ye’ talimatlarına boyun eğmek zorunda kaldığında fiziksel değil, zihinsel bir şeyler yapmanın zamanı gelmiş demektir.

21 Günlük Zayıflama Olumlaması, Biorezonans Terapi İle Birleşiyor

Tam bu noktada zihinsel zayıflama yöntemi 21 günlük zayıflama olumlaması devreye girer. Ancak bu tek başına yeterli olmaz. Siz ne kadar ‘artık yemeyeceğim!’ deseniz de beynin ‘ye!’ telkinleri baskın gelebilir.

O zaman ne yapacağız, olumlamayı destekleyecek teknolojik tıbbi cihazlardan ve uzmanlardan yardım isteyeceğiz. Tıpkı, biorezonans terapi gibi… Kilo vermek isteyenlerin son zamanlarda en sık başvurdukları yöntemlerden biri olan biorezonans terapi aslında bağımlılıklarda kurtulmaya da yardımcı olan üzerinde uzun çalışmalar yapılan ve halen devam eden tıbbi bir yöntemdir. Ne kadar olumlarsanız olumlayın sonuca ulaşamıyorsanız o zaman beynin, ihtiyaç olmadığı zamanlarda bile yemeye teşvik eden kısmı ile manyetik dalgaları buluşturmanın vakti gelmiş olabilir.

Biorezonans Terapi Nasıl Zayıflatır?

Biorezonans Terapi Nasıl Zayıflatır?

Olumlama ile bu terapinin ilgisini kuramayanlar için biorezonans terapinin ne olduğunu biraz daha açalım. 21 günlük zayıflama olumlaması kapsamında biorezonansın mantığını en temel şekliyle anlatalım. Manyetik rezonans, uzun yıllardan bu yana bilim insanlarının üzerinde çalıştığı, şu anda hayatımızda ileri teknoloji görüntüleme sistemleriyle sağlık alanında insanlığın hizmetinde olan bir sistemdir.

Manyetik dalgaları kullanarak insan vücudunda tedavi edici sinyaller gönderen biorezonans terapi de benzer bir prensiple çalışır.  Özel geliştirilmiş bu cihazlar ile beyin bölgesine gönderilen manyetik sinyaller doğrudan hücre yapısındaki bozukluğu tamir etmek üzerine çalışır. Vücudunuza hiçbir ilaç verilmeden, sadece dalgalar yoluyla; beyinin sigara bağımlılığı ve o baş edemediğiniz yeme isteğini sürekli teşvik eden bölgesindeki hücrelere yönelir.

Biorezonans Terapi Hücreleri Düzenler, Olumlamaya Destek Verir

Peki, biorezonans terapisi ile hücreler nasıl düzenlenir? Bu konuyu da açıklayalım: İnsan beynindeki hücreler bazen ekseninden kayar. Bunu, güneş sistemi gibi düşünebilirsiniz. Örneğin tüm gezegenler güneşin etrafında ahenkle dönerken, Mars’ın ya dizilimden çıktığını ve diğer gezegenlerin aksine kendi isteğine göre hareket ettiğini varsayın. Bu durum, sadece Mars’ın değil, tüm güneş sisteminin bozulmasına neden olur.

Hücrelerdeki bozukluk da aynı böyledir. Belli bir eksende dönmesi gereken hücre çekirdekleri bazen kendi isteklerine göre davranmaya başlarlar. Hücreler bu durumdayken istediğiniz kadar 21 günlük zayıflama olumlaması yapın belki de sonuca ulaşmak mümkün olmayacaktır. O zaman da biorezonans terapi devreye girer. Belli seanslar halinde oturduğunuz yerden beyninize gönderilen dalgalar o hücreleri olduğu yere geri gönderir ve tamir eder.

Biorezonans Terapi İle Beyninizin Talimatlarınıza Uymasını Sağlayabilirsiniz

Biorezonans Terapi İle Beyninizin Talimatlarınıza Uymasını Sağlayabilirsiniz

Bu bilgiler ışığında 21 gün olan zayıflama olumlaması kısmına geri dönecek olursak… Evet, zayıflamaya karar verdiniz, kendinize bir diyet listesi hazırladınız, egzersiz programı yaptınız ve işe koyuldunuz… Olumlama önerileri aldınız ve belirtildiği şekilde olumlamaları yapmak istediniz.

Kendinize sürekli olarak, ‘Formumu koruyorum. İnce görünmek için sağlıklı besleniyorum ve kilo almıyorum.’ gibi olumlama cümleleri kuruyorsunuz. Hatta önerildiği gibi kendinize hedef de koydunuz. 21 günlük zayıflama olumlaması ile ‘1 ayda 3 kilo veriyorum’ diye beyninizi sürekli olumlayarak bilinçaltına sinyal göndermek istiyorsunuz. Ama başarılı olamıyorsunuz. Sebebi sizce de belli değil mi? Beyin hücreleri sizin sinyallerinizi almıyorsa o zaman orada bir sorun vardır ve işe hücrelerle başlamak gerekebilir.

Her Şey Beyinde Başlar Ama Beyin Sağlıklıysa Netice Alınır

Her büyük icat, her büyük gelişme, her büyük devrim, önce zihinde şekillenir. Kilo vermek için de her şey önce zihinde başlar. Hayata olumlama katmayla yaşamının değiştiğini söyleyen insanlar yanılıyor olamaz. O zaman kilo vermek için 21 günlük zayıflama olumlaması yapmaya ve en önemlisi zihnimizi buna hazırlamalıyız.

Kilo vermeye net karar verdiyseniz ve bunun için de olumlama yöntemini kullanacaksanız, size tavsiyemiz, aynı zamanda bir biorezonanas terapi uzmanı ile de görüşmeniz olur. Gelişen tıp teknolojilerini bilen, neye ihtiyacınız olduğunu muayene sonrası çözen bu uzman, sizin zihninizde başlattığınız ve kendi vücudunuzda yapacağınız devrimin başarıya ulaşmasındaki en büyük yardımcınız olacaktır. Ona güvenin ve terapileri sakın ha sakın aksatmayın.

Düşünce Gücüyle Kilo Verilir Mi?

Düşünce Gücüyle Kilo Verilir Mi?

Şimdi, ‘düşünerek kilo mu verilir’ diyenler elbette olacaktır. İnternette kısa bir araştırma yapanlar, olumlama yoluyla kilo verenlerin hikâyesini okuyarak, sanki sadece düşünerek kilo vermek mümkünmüş gibi algılayabilir. Öyle değil!

Kilo verme süreci ‘hem pastam dursun, hem karnım doysun’ mantığıyla yürümez. Evet, düşünce gücü ile kiloları eriteceğiz ancak bunun için önce kendimize güveneceğiz, ardından da uzmanından destek alacağız.

Öncelikle zayıflama düşüncemize sımsıkı sarılacağız, sonra bu düşüncenin gücüne inanacağız. 21 günlük zayıflama olumlaması ile tekrarladığımız cümleleri sadece dilimizle değil, yüreğimizle söyleyeceğiz. Bunun işe yaraması için tıbbın gücünü de bir kenara atmayacağız elbette ve pek çok alanda kullanılan biorezonans terapiden yardım alacağız. Çünkü bu terapi, düşüncelerimizin beynimizin o bölgesinde da sağlıklı tutunmasını sağlayacak.

Kilo Vermek Tamam Ama Önce Sağlık

İnancınız tam, 21 günlük zayıflama olumlaması ile kendinizi kodlamaya başladınız ve iradenize sahip çıkarak yeme isteğinizi dizginliyorsunuz. Kilo vermeye de başladınız. Ancak işler harika mı gidiyor? Kilo vermek sadece kilo vermek değil, sağlıklı kalarak istenilen forma ulaşmaktadır.

Nasıl ki, olumlama ile kilo verenleri Google’mışsanız, kilo vermek uğruna sağlığından olanlara da bakmanızı öneririz. Çünkü bir uzman desteği almadan bilinçsiz zayıflamak tamiri zor ve kalıcı sağlık sorunlarına sebep olabilir. Kilo vermeyi sağlıklı hale getirmek, istenilen kiloya ulaşmak ve orada kalmak biorezonans terapi ile mümkün olabilir. Uzmanların gözetiminde yapılan bu seanslar ile istenilen sonuca ulaşabilirsiniz.

Biorezonans Terapi İle Kilo Sorunu Tarih Olabilir

Biorezonans Terapi İle Kilo Sorunu Tarih Olabilir

21 günlük zayıflama olumlaması ile işe başlayıp, zayıflamayı destekleyen biorezonans terapi ile istediği kilolara ulaşanların önemli bir sorundan daha kurtulduğunu unutmayın: Yeme isteği… Biorezonans terapi ile beynin bağımlılık bölümünü normale döndürebilmiş insanlar, artık ‘boğazını da tutabildiği’ için tekrar tekrar kilo alıp vermek derdinden de kurtulabiliyorlar.

Her daim fit bir vücuda sahip olmak; tıbbın geldiği önemli noktalardan biri olan rezonans tedavisi ile kalıcı hale gelebiliyor ve hayatında bu etkiyi görenler bu terapiden asla vazgeçemiyor. Gördüğünüz gibi 21 günlük zayıflama olumlaması ile biorezonans tedavi birbirini destekleyen etkili yöntemlerdir.

Bu gönderiyi paylaş

Leave a Reply

Bize Ulaşın

+90 216 545 45 55

Randevu Oluşturun

Son Yazılar

Bize Ulaşın

+90 216 545 45 55

error: İçerik Koruması