+90 216 545 45 55

Zayıflatan Yiyecekler Var Mı?
  1. Home
  2. Koşuyolu Rezonans
  3. Zayıflatan Yiyecekler Var Mı?
Zayıflatan Yiyecekler Var Mı?

Zayıflatan Yiyecekler Var Mı?

İnsanlık, hızlı bir şekilde kilo almaya devam ediyor. Bir yandan hareketsiz yaşam, insanların sağlığını bozuyor. Bir yandan da kolay yemek olarak algılanan fastfood sektöründeki önlenemez yükseliş, özellikle gençlerin obeziteye koşar adım ilerlemesine yol açıyor. Obezite en önemli sorunlardan biri haline gelirken; sağlıklı kilo verme, kilo sorunu yaşayanlar için en önemli hayallerden biridir.

Peki, sağlıklı kilo vermek mümkün mü, zayıflatan yiyecekler var mı? Hem bol miktarda tüketilip, hem de kilo vermenize imkân veren bir yöntem bulundu mu? Biorezonans terapi sağlıklı kilo verme sürecinin neresinde? İsterseniz hep birlikte bu soruların yanıtlarını arayalım.

Fazla kilolu olmak ciddi sağlık problemlerine neden olabilir. Hareketlerinizde bir kısıtlama yaratmıyor, görünüşünüze olumsuzluk katmıyorsa sorun olmayacak gibi görünen fazla kilolar sağlığınızı tahmin edebileceğinizden çok daha fazla riske sokabiliyor. Ayrıca ideal kilonuzu koruyamayıp, hızla şekilde kilo alıyor olabilirsiniz. Bu gibi durumlar kalp ve damar başta olmak üzere birçok sıkıntıya neden olmaktadır.

Kilo Vermenin Yolları Nelerdir, Zayıflata Yiyecekler Var Mı?

Kilo sorunu yaşayanların odaklandıkları konu hızla kilo vermektir ve onlar için en ideali zayıflatan yiyecekler seçimi yapmak olur.  Mantık düz çalışır ve ‘Hem yiyeyim, hem kilo vereyim’ diye düşünürler. Oysa işler hiç de öyle yürümez. Kilo vermenin ve sağlıklı kilo oranını korumanın ciddi uğraş gerektiren bir süreç olduğu unutulmamalıdır.

Elbette kilo vermenin birçok yolu vardır. Ama ifadenin doğrusu ‘kilo vermek umuduyla uygulanan birçok yöntem vardır’ olmalıdır. Kilo sorunu yaşayanlar ve bundan kurtulmak isteyenler sıklıkla diyetisyenin yolunu tutarlar, hazırlanan diyet listelerine bir süre uyarlar ama sonunu bir türlü getiremezler. Bölgesel zayıflama yöntemleri de bir yere kadar ihtiyaca cevap verir. Yeme alışkanlığı değişmediği sürece zayıflama cihazlarından alınan destek de kalıcı sonuçlar ortaya çıkaramaz. Bazı zayıflatan yiyecekler de damak tadınıza uymadığında onları yemekte zorlanabilirsiniz.

Biorezonans Terapi İle Tanıştınız Mı?

Biorezonans Terapi İle Tanıştınız Mı?

Sağlıklı kiloya sahip olmanın tek yolu yeme alışkanlıklarını düzene sokmaktır. Bunun için de yeme dürtülerinizi kontrol altına almanız gerekir. Bu alanda etkisi kanıtlanmış biorezonans terapi aradığınız çözüm olabilir. Bio rezonans terapi cihazlarının işleyiş mantığı çok özel, uygulaması ise çok kolaydır.

Biorezonans terapi ile beyin dalgaları yeniden kodlanarak, sizi yanlış yönlendiren, kilo almanıza neden olan yeme alışkanlıklarınız tamamen değiştirilebilir. Birkaç seanslık terapiden sonra karbonhidratlar başta olmak üzere kilo aldıran gıdalardan uzak kalabilir, zayıflatan yiyecekler olarak da adlandırılabilen kilo aldırmayan gıdalara daha kolay yönelebilirsiniz.

Bio rezonans terapi, etkisi kanıtlanmış, çok uzun yıllardır dünya gelende uygulanan bir yöntemdir. Son dönemlerde teknolojik gelişmelerden ciddi oranda nasibini alan, çok daha etkili cihazlarla uygulanmaya başlanan biorezonans terapi için güvenilir bir adres arıyorsanız, Koşuyolu Rezonans bu alanda size rehberlik ve yol arkadaşlığı yapmaya hazırdır.

Bio Rezonans Terapi ile Zayıflatan Yiyeceklere Yönelme

Bio rezonans terapi, etkisi geniş kitleler tarafından deneyimlenmiş, tıbba alternatif değil destekçisi olan bir yöntemdir. Bio rezonans terapide mantık doğrudan alışkanlıkları tetikleyen hücreler frekanslara etki etmektir. Bir başka ifadeyle rahatsızlıkları yine insanın kendi vücudu kullanılarak tedavi etme yoludur. Yeme bozukluklarına müdahale edilirken biorezonans terapinin katkısı kilo aldıran değil, zayıflatan yiyecekler olarak da adlandırılan yiyecek grubuna yönelmenizi sağlar.

İnsan vücudunun yaydığı bazı frekanslar vardır. Frekans aralıkları ve boyutları kişinin sağlıklı ya da sağlıksız olduğunu gösteren en önemli etkenlerdendir. Sağlıklı bir insanda 62-66 Hz olan frekans aralığının ruhsal sorunlar yaşayanlarda 12’lere kadar gerilediği gözlenmiştir. Bio rezonans terapi işte bu frekanslar üzerinde yapılan çalışmaları kapsar.

Karbonhidratlardan Kurtulup Zayıflatan Yiyecekleri Tercih Etmek

Karbonhidratlardan Kurtulup Zayıflatan Yiyecekleri Tercih Etmek

Kilo vermenin birçok yolu vardır ama en sağlıklı olanı verilen kiloların geri alınmaması, ‘zayıflama ve şişmanlama ilişkisinin sık sık tekrarlanmamasıdır’ diyebiliriz. Eğer kilo almış ve bunu vermeyi başarmışsanız, ideal kilonuzu korumanız çok önemlidir. Zayıflatan yiyecekler olarak kabul edilen besin türlerine yönelemiyor, yine size bol bol kilo olarak dönecek karbonhidrat gruplarını tercih ediyorsanız, o zaman yeme bozukluğu ya da bağımlılıklarınız var demektir.

Bu aşamada yapılması gereken biorezonans terapiden faydalanmak olacaktır. Koşuyolu Rezonans uzman kadrosu ve teknolojinin son ürünü rezonans terapi cihazlarıyla hizmet veren bir kuruluştur. Bio rezonans terapi, hiçbir kimyasal ya da ilacın kullanılmadığı tedavi destek programıdır.

Bağımlılıkla mücadelede etkin rol oynayan, sigara ve alkol başta olmak üzere bağımlılıklardan kurtulmak isteyenler tarafından tercih edilen uygulama, sağlıklı kilo vermeyi destekleyen yeme bozukluklarını ortadan kaldırma konusunda da hayli etkili sonuçlar vermektedir. Rezonans terapi sayesinde karbonhidratlardan zayıflatan yiyecekler gruplarına yönelmeniz daha kolay olacaktır.

Bio Rezonans Terapi İle Nasıl Kilo Verilir?

Bio Rezonans Terapi İle Nasıl Kilo Verilir?

Biorezonans terapi kilo vermek için uygulanmaz, bu terapinin amacı kilo almanıza yol açan etkenleri ortadan kaldırmaktır. Her insanın yaydığı frekansların olduğundan söz etmiştir. Bununla birlikte her gıdanın da bir frekansı vardır. Kilo almaya yol açan sorun bu iki frekansın hangi aşamada kesiştiğidir.

Daha net bir örnekle açıklamak gerekirse, tıka basa tok olmanıza rağmen dumanı üstünde buram buran kokan poğaçaya hayır diyemiyor ve hızla mideye indiriyorsak, frekanslarda bir sıkıntı var demektir. Bu da yeme bozukluğu olarak karşımıza çıkar. Ne kadar istesek de zayıflatan yiyecekler grubundan çıkıp, kilo aldıran yiyeceklere yönelmek kaçınılmaz olur.

Biorezonans terapi cihazı ile vücudun sorun yaşanan yiyeceklere karşı yaydığı frekanslar kaydedilir, ardından da üzerinde işlem yapılarak sorunlu bölümler temizlenir. Yeni bir boyuta taşınan bu frekans aynı cihaz yardımıyla yeniden vücuda verilir ve sorunlu gıdalar ile arasındaki bağ koparılır. İşte bu yeme bozukluğu tedavisinin biorezonans terapi kullanılarak yapılma yöntemidir.

Kilo Vermek Kadar Korumak Da Önemlidir

Kilo Vermek Kadar Korumak Da Önemlidir

Biorezonans cihazları kullanılarak yapılan terapi, bağımlılığın türü ve boyutlarına paralel olarak şekillenir. Bazı bağımlılıklardan kurtulmak için tek seans yeterli olurken, sağlıksız gıdalardan kurtulup, zayıflatan yiyecekler olarak adlandırılan, kilo aldırmayan gıdalara yönelmek birkaç seanslık terapi gerektirebilir.

Biorezonans terapi yöntemi kullanılarak yeme alışkanlıklarınız düzene girdikten sonra, bunu devam ettirmek ve korumak artık eskisi kadar zor olmaz. Böylelikle, sürekli bir şeyler yenmesine rağmen geçmeyen açlık hissi tamamen ortadan kalkmış ve sinirli olma durumlarından kurtulmuş olacaksınız. Bağımlı olunan gıdalardan uzak kalınma süreci devam ettikçe mevcut kilolar verilmiş, yerine de yenileri alınmamıştır. Tavsiye edilen de budur.

Bio rezonans terapi uygulamasından yararlanıp kilolardan kurtulduktan sonra eski beslenme alışkanlıklarına dönen çok fazla kişiye rastlanılmamıştır. Yani, biorezonans terapi alarak kilolarından kurtulanlar, fit vücutlarını uzun süre korumayı başarmış, beslenme düzeninde zayıflatan yiyecekler artık başrol oynamaya başlamıştır.

Fazla Kiloların Yok Olmasıyla Size Huzur Verecek Yöntem Nedir?

Bio rezonans terapi yalnızca kilolardan kurtulmanızı sağlayan bir yöntem değildir. Aynı zamanda size huzur verir, yaşam şeklinize köklü değişiklikler getirir, özgüveninizi yeniden kazanmanıza imkân tanır. Biorezonans terapi seanslarının ardından bir yandan kilolarınızdan kurtulurken, bir yandan da hayatınızın düzene girdiğini deneyimlemeye başlayabilirsiniz.

İlk seanstan itibaren daha sakin olmaya başladığınızı fark edebilirsiniz. Gece uykularınızın düzene girdiğini, artık sık sık uyanmadığınızı, yataktan gerçek anlamda uykunuzu alarak kalktığınızı gözlemleyebilirsiniz. Eskisi gibi sağlıksız gıdalara ilginiz olmayacağı için zayıflatan yiyecekler olarak adlandırılan, kilo aldırmayan gıdaları tercih ederken zorlanmadığınızı da fark edeceksiniz.

 

Bu gönderiyi paylaş

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bize Ulaşın

+90 216 545 45 55

Randevu Oluşturun

Son Yazılar

Bize Ulaşın

+90 216 545 45 55

error: İçerik Koruması